کد مطلب: 296321
با گراميداشت ياد شهيد حاجت مراد صفري:
يادواره «آبروي محله؛ افتخار کوچه‌ها» در اردل برگزار شد+تصوير
تاریخ انتشار : 1402/09/05 09:27:16
نمایش : 189
يادواره شهداي «آبروي محله و افتخار کوچه» با گراميداشت ياد شهيد حاجت مراد صفري در روستاي دهکهنه بخش ميانکوه شهرستان اردل برگزار شد.
به گزارش هفت چشمه؛ يادواره شهيد حاجت مراد صفري  با هدف قدرداني از خانواده‌هاي شهدا، ترويج فرهنگ ايثار و معرفي حماسه‌ها و فداکاري‌هاي شهيدان به نسل امروزي با عنوان «آبروي محله» با حضور فرمانده  ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل، اقشار مختلف مردم، خانواده‌هاي شهدا، يادگاران دفاع مقدس وبرخي از  مسئولان شهرستاني در مقابل خانه اين شهيد بزرگوار در روستاي دهکهنه بخش ميانکوه  برگزار شد.

سيد عقيل موسوي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل در اين مراسم  با بيان اينکه برگزاري يادواره شهدا، کمترين اداي حقي است که ما به شهدا داريم، اظهار داشت: برگزاري يادواره شهدا، صداي بيدارگري است که ما را از خواب غفلت بيدار مي کند تا به مسئوليت هايمان در قبال کشور و انقلابمان هوشيارتر عمل کنيم.

وي بر ضرورت تبيين و فرهنگ سازي بيشتر فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه تاکيد کرد و افزود: انچه امروز بايد در جامعه بسط داده شود همين فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت طلبي است چرا که دشمن از روحيه عاشورايي و شهادت طلبي جوانان انقلابي و متعهد ما هراس دارد.
 
انتهاي خبر/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg