حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 296312
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل خبرداد:
اجراي 110 برنامه با شعار بسيج اميد ملت ايران در اردل
تاریخ انتشار : 1402/08/29
نمایش : 76
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل از برگزاري 110 عنوان برنامه فرهنگي،اجتماعي ،ورزشي و خدمتي با شعار بسيج اميد ملت ايران همزمان با هفته بسيج مستضعفان در اين شهرستان خبر داد.
سيد عقيل موسوي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج  شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار هفت چشمه ضمن گراميداشت فرارسيدن هفته بسيج و ياد و نام امام راحل(ره) به‌عنوان بنيان‌گذار شجره طيبه بسيج و شهداي انقلاب اسلامي اظهار کرد: برنامه‌هاي هفته بسيج امسال با شعار بسيج، اميد ملت ايران و با سه رويکرد جهاد تبيين، جهاد اميدآفريني و جهاد خدمت اجرا خواهد شد.

موسوي افزود: امسال با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، برنامه‌هاي محوري هفته بسيج در شهرستان اردل در عرصه‌هاي ايثار و شهادت، جهادي، فرهنگي، رسانه‌اي، بصيرتي و تبييني توسط فرماندهان پايگاه هاي مقاومت بسيج  تدارک‌ديده‌شده که هدف اصلي اجراي اين برنامه‌ها معرفي بسيج به مردم و القاي حس اميدآفريني و نشاط در جامعه است.

وي با تشريح برنامه‌هاي پيش‌بيني‌شده در هفته بسيج گفت: ديدار با خانواده معظم شهدا و غبارروبي گلزار مطهر شهيدان، افتتاح 6 پروژه محروميت زدايي،برگزاري ميقات صالحين بسيجيان،تجمع بزرگ دختران حاج قاسم،برگزاري مسابقه عکس و موشن گرافي در فضاي مجازي،برگزاري مسابقات ورزشي، اردوي راهيان پيشرفت،برگزاري يادواره شهدا و يادواره خانگي،همايش ارکان صالحين پايگاه ها و تجليل از فرماندهان پايگاه ها و همايش 5 آذر از مهمترين برنامه هاي شهرستان اردل در هفته بسيج است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج  شهرستان اردل با بيان اينکه اجراي برنامه‌هاي محوري هفته بسيج با شعار بسيج، اميد ملت ايران انجام مي شود ضمن تأکيد بر حفظ و تداوم روحيه بسيجي در خدمت‌رساني به مردم گفت: اقدامات مجموعه بسيج نبايد محدود به زمان و مکان خاصي باشد و اين خدمات با قوت و قدرت در تمام ايام سال ادامه خواهد داشت.

وي ضمن تشکر از اصحاب رسانه که هميشه و در همه حال در صحنه حاضر هستند، تاکيد کرد: در برنامه‌هاي متعددي که اجرا مي‌شود اگر بحث رسانه‌اي کمرنگ باشد، خبر رويداد در خود شهرستان، محله و مکان وقوع باقي مي‌ماند اما شما خبرنگاران صحنه‌ها را ماندگار مي‌کنيد و در اهميت کار شما همين کافي است که امروز در غزه کارهاي رسانه‌اي حداقلي انجام مي‌شود اما به خودي خود نتيجه بسيار آن در سطح جهاني مؤثر است.

انتهاي خبر/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg