کد مطلب: 266143
وصيت نامه شهيد جمشيد بابا احمدي:
هيچ وقت از ياد خدا غافل نباشيد
تاریخ انتشار : 1402/03/16 06:34:08
نمایش : 142
پس وظيفه ي ما اين است كه اين دين را كه با رنجها به ما رسيده است بايد از آن دين محافظت كنيم و هيچ گونه جبهه ها را خالي نگذاريم .
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ شهيد جمشيد بابااحمدي فرزند حجت الله دوم فروردين 1350 در روستاي بابااحمدي لردگان از توابع استان چهارمحال و بختياري به دنيا آمد . دانشجوي تربيت معلم بود که از طرف بسيج در جبهه حضور يافت و بيست و دوم خرداد 1365 در جزيره مجنون به شهادت رسيد .و اينک وصيتنامه اين شهيد عزيز‌:

بنام خداوند بخشنده و مهربان
ولا تقولوا لمن يقتل في سبيل الله امواتاَ بل احياء ولكن لا يشعرون
و آن كسي كه در راه خدا كشته شده مرده نپنداريد بلكه او زنده است وليكن همه ي شما اين حقيقت را در نخواهيد يافت‌. قرآن كريم آيه ي 153 سوره ي بقره

با سلام و درود بر منجي عالم بشريت اين گوهر تابناك ولايت و امامت امام زمان (عج) و با سلام و درود بيكران بر نائب بر حقش اين بت شكن زمان امام خميني و با سلام ودرود به تمامي شهداي گلگون كفن كربلاي حسيني تا كربلاي خميني و با سلام و درود به بقاي رزمندگان كفر ستيز اسلام‌.

با نام خدا وصيت خويش را آغاز مي كنم‌.

با سلام و درود بر محمد مصطفي(ص) آخرين پيامبر اسلام كه توانست در آن زمان در ميان مردم آن گونه افراد نادان وجاهل فرمان خدا را اجرا كند و توانست تا سه سال آن دين را به مخفي به مردم برساند تا اينكه فرمان از خدا رسيد كه اين دين را آشكار سازد و آن حرت آن دين را در بين مرد آشكار ساخت و توانست با آن همه سختي‌ها و رنجهايي كه كشيد دين اسلام را ياري كند و مردم را از اين دين مطلع سازد و توانست با آن قران كه معجزه ي آن حضرت است براي آن‌ها بخواند و آن‌ها را از تاريكي به سوي روشنايي بكشاند و بالاخره كاري كرد كه اين دين آسماني و ديني كه حق و باطل را از هم جدا مي كند در بين انسان‌ها عدل و داد برقرار مي كند زنده نگهدارد‌. 

پس وظيفه ي ما اين است كه اين دين را كه با رنج‌ها به ما رسيده است بايد از آن دين محافظت كنيم و هيچ گونه جبهه‌ها را خالي نگذاريم و اگر توان جبهه رفتن داريم بايد به جبهه برويم و اگر نمي توانيم در پشت جبهه كمك كنيم و نگذاريم كه اين ظالمان و متجاوزان به كشور ما وارد شوند‌.

بايد تا مي توانيم جلوي آن‌ها ايستادگي كنيم همانطور كه امام عزيزمان مي فرمايد اگر اين جنگ بيست سال هم طول بكشد ما ايستاده ايم و تا خون در بدن داريم ايستادگي مي كنيم و ادامه دهندگان  راه شهدا باشيم‌.

اگر ما به جبهه‌ها نرويم فرداي قيامت مديون و بدهكار اين شهدا هستيم پس چه بهتر كه اين وظيفه اي كه بر دوش ما گذارده شده است به آن عمل كنيم و به نداي امام امت لبيك بگوييم و همان طوري كه آنان در مقابل كفر ايستادگي كردند ما هم بايد ايستادگي كنيم‌.

همان طور كه قران كريم مي فرمايد : هر چه نيرو داريد در برابر دشمن آماده سازيد و من خدا را شكر ميكنم كه توانستم به جبهه بيايم و براي اسلام و مسلمين و امت شهيد پرور ايران كاري كرده باشم. و باز خدا را سپاس مي گويم كه توانستم به نداي امام امت لبيك بگويم و به اين وظيفه خود عمل كنيم. و من كوچكتر از آنم كه بتوانم پيامي براي اين امت شهيد پرور ايران داشته باشم ولي پيام من به اين امت اين است كه هيچ موقع جبهه‌ها را خالي نگذارند و تا مي توانند اين دين را ياري كنند و اگر نمي توانند در پشت جبهه كمك كنند و خداي ناكرده كاري نكنند كه دين ما به خطر بيافتد.

اين دين ما مسلمين ديني است كه تمام كشور‌هاي شرق و غرب را به لرزه درآورده است و اين كار نشانه ي ايمان و تقوا و وحدت هميشه در صحنه امت حزب الله است‌. و من از اين امت مي خواهم كه عبادت و دعا را فراموش نكنند و از ياد خدا غافل نباشند و امام را دعا كنند ولي وصيت نامه من به خانوادمان اين است كه پدر جان براي من ناراحت نباشيد و تا مي توانيد به همسايگان و خويشان خود نيكي كن و خدا را فراموش نكني پدر جان از شما مي خواهم كه مانع از اينكه برادرم به جبهه بيايد نشويد و از برادرم مي خواهم كه نماز رابا شكوه به جا آورد و نماز را كوچك نشمارد و دعا براي رزمندگان اسلام بكند.

اگر مي تواند به جبهه بيايد و چه در سنگر مدرسه و چه در سنگر جبهه مجد و كوشا باشد و من از پدرم مي خواهم كه اگر من كشته شدم دعاي كميل در خانوادمان برقرار كند و تا هر چه مي تواند به رزمندگان اسلام كمك كند.

من الله توفيق    
به اميد پيروزي نهايي رزمندگاين اسلام

انتهاي پيام/1030ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg