حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 245978
استاندار چهارمحال و بختياري مطرح کرد:
افتتاح نزديک به ۵۰۰ پروژه در دهه فجر در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1401/11/09 14:34:27
نمایش : 292
استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه نزديک به ۵۰۰ پروژه براي افتتاح و برنامه‌ريزي در دهه فجر انقلاب اسلامي در اين استان آماده شده است، گفت: پروژه‌هاي در نظر گرفته شده براي افتتاح و بهره‌برداري در دهه فجر يک هديه به مردم استان است.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز; غلامعلي حيدري در ستاد هماهنگي ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي در چهارمحال و بختياري با اشاره به پروژه‌هاي در نظر گرفته شده براي افتتاح و بهره‌برداري در دهه‌فجر يک هديه به مردم استان است، اظهار کرد: در ايام کرونا فرصت براي برگزاري برنامه‌هاي بزرگ در دهه‌فجر نبود، بنابراين امسال فرصت مغتنمي است تا دوستداران انقلاب اسلامي بتوانند جشن پيروزي انقلاب را باشکوه برگزار کنند.

استاندار چهارمحال و بختياري افزود: انقلاب اسلامي به فرموده مقام معظم رهبري به يک درخت تنومند تبديل شده است، اغتشاشگران به‌دنبال حل نقاط ضعف نبودند، بلکه به‌دنبال اين بودند تا نقاط قوت انقلاب اسلامي را تضعيف کند و فرصت‌ها را تهديد تبديل کند.

وي با تاکيد بر اينکه دهه فجر انقلاب اسلامي فرصت مغتنمي براي بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي است، عنوان کرد: مردم به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي پايبند هستند.

حيدري با بيان اينکه نزديک به ۵۰۰ پروژه براي افتتاح و برنامه‌ريزي در دهه‌فجر انقلاب اسلامي در چهارمحال و بختياري آماده شده است، اظهار کرد: بايد دوران طاغوت و همچنين دشمني دشمنان پس از پيروزي انقلاب اسلامي براي نسل جوان بازگو کنيم، دشمنان به‌دنبال اين بودند تا چرخ پيشرفت در کشور را با توطئه کند.

استاندار چهارمحال و بختياري ادامه داد: برنامه‌ريزي در دهه‌فجر بايد متناسب با شرايط فعلي باشد، اکنون در جنگ رسانه‌اي قرار داريم، بنابراين بايد از ظرفيت رسانه‌اي براي بيان واقعيات استفاده کنيم.

وي با اشاره به اينکه توفيقات روزافزون جمهوري اسلامي ايران در شرايط سخت تحريمي رخ داده است، بيان کرد: بايد اين مسائل را براي آحاد مردم بازگو کنيم.

حيدري خاطرنشان کرد: کميته‌هاي دهه‌فجر در شهرستان‌ها بومي‌سازي شود، هنر بهترين ابزار براي بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي است، انقلاب اسلامي مردمي‌ترين انقلاب در جهان بود، به همين دليل به‌دنبال ايجاد شکاف بين مردم و مسئولان است.

استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه مسائل و مشکلات استان از بالاترين سطح پيگيري مي‌شود، گفت: تفاهم‌نامه‌هاي متعددي براي ايجاد زيرساخت در اين استان منعقد شده است.

وي يادآور شد: برنامه‌هاي دهه‌فجر مسجدمحور و محله‌محور برگزار شود، تمامي مساجد بايد در اين ايام برنامه داشته باشند، مراکز تجمعي مانند مدارس، دانشگاه‌ها، کارخانجات و ... بايد برنامه‌هاي متنوع و باشکوهي براي دهه‌فجر پيش‌بيني کنند، برنامه‌ها بايد فراگير باشد.

حيدري عنوان کرد: برگزاري جشنواره‌هاي فرهنگي، مسابقات ورزشي، يادواره‌هاي شهدا و .... در ايام دهه‌فجر در دستور کار قرار بگيرد، همچنين در دهه فجر جهاد تبيين در دستور کار قرار بگيرد.

انتهاي پيام/۱۰۳۱ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg