کد مطلب: 245971
گزارش تصويري/
اعلام حمايت دانش آموزان و فرهنگيان اردل از سپاه پاسداران
تاریخ انتشار : 1401/11/05
نمایش : 57
دانش آموزان و فرهنگيان شهرستان اردل درديدار با فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل اقدام اخير پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در ليست گروه هاي تروريستي را محکوم کردند.
به گزارش هفت چشمه؛ به نقل از جهانبين نيوز؛ تعدادي از دانش آموزان نمونه و فرهنگيان شهرستان اردل صبح امروز درديدار با فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل اقدام اخير پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در ليست گروه هاي تروريستي را محکوم کردند.

خانم زهرا حسيني رئيس شبانه روزي الزهرا شهر اردل در اين ديدار با اشاره به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در فهرست گروه‌هاي تروريستي، ضمن محکوم کردن اين حرکت اظهار کرد: قطعا شکست اروپا و استکبار جهاني در حوادث اخيري که در کشور ما رخ داد برايشان قابل تحمل نبوده است.

حسيني افزود: غرب گمان مي‌کرد انقلاب اسلامي با توطئه‌اي که در چندماه اخير رخ داد فروخواهد پاشيد ولي پس از آنکه همراهي مردم با نظام و پشتيباني آن‌ها از ولايت را ديدند به دنبال جبران اين شکست درآمدند و با توجه به اقتدار و نقش سپاه پاسداران در موفقيت ايران چنين اقدامي را انجام دادند.

وي بيان کرد:امروز جمهوري اسلامي ايران به پشتوانه نهاد مقدس سپاه در معادلات جهاني تاثيرگذار است و ضرورت دارد پشتيبان و قدردان و قدرشناس، اين مجموعه باشيم.

انتهاي پيام/570ه

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg