کد مطلب: 245966
فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهارمحال و بختياري:
سپاه دسيسه‌هاي دشمن را برهم زد/ بزرگترين خدمت سپاه از بين بردن حکومت داعش بود
تاریخ انتشار : 1401/11/03 11:41:46
نمایش : 38
سردار علي محمد اکبري گفت: بزرگترين خدمتي که سپاه داشت، از بين بردن حکومت داعش بود در واقع سپاه شر داعش را از سر ما کم کرد.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ علي محمد اکبري فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) در ديدار با استاندار چهارمحال و بختياري و در محکوميت اقدام نابخردانه و خصمانه پارلمان اروپا عليه سپاه پاسداران ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي مدافع حرم بخصوص پاسدار شهيد حاج قاسم سليماني و شهداي مدافع امنيت تيپ هميشه سرافراز 44 قمر بني هاشم (ع)  بخصوص شهيد محمد گودرزي و ضمن خير مقدم به استاندار و معاونين ايشان اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از سال 58 به عنوان حافظ دستاورد هاي انقلاب اسلامي خدمات بسيار ارزشمندي را در قالب هاي مختلف بنا به رسالتي که داشت از جمله دفاع مقدس و برقراري امنيت پايدار در مناطق مختلف مرزي کشور با وجود پاسداران حريم ولايت انجام داد.
 
وي افزود: بحث هاي متعدد ديگري جزء رسالت سپاه پاسداران است، در بُعد فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و سازندگي و محروميت زدايي و کمک به دولت ها در برهه‌هاي مختلف هرجايي که نياز به پاسداران و بسيجيان بود آن ها در صحنه حاضر شدند.
 
سردار اکبري بيان داشت: بزرگترين خدمتي که سپاه داشت، از بين بردن حکومت داعش بود در واقع سپاه شر داعش را از سر ما کم کرد و در فتنه هاي مختلف توانست با همکاري همه مجموعه هاي امنيتي براي از بين بردن تمام دسيسه هاي دشمن که براي از بين بردن نظام جمهوري اسلامي خواب ديده بودند برهم بزند.
 
فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم(ع) افزود: دشمنان ما هميشه در حال دشمني هستند و قطعا اين اقدام اروپا در ارتباط با سپاه پاسداران از بُعد حقوقي وجهه آنچناني ندارد، ما پاسداران سپاه قمر بني هاشم (ع) از ابتداي انقلاب ارزشمند کشور با تقديم شهداي گرانقدر به پاي آرمان هاي اين انقلاب ايستاديم و گوش به فرمان ولي امر مسلمين هستيم.


اکبري با بيان اينکه بعضاً موضوعاتي در سطح کلان براي تضعيف سطح سپاه مطرح مي شود خاطر نشان کرد: در واقع فرهنگ سپاهي و بسيجي در قلوب مردم است و اين گونه حرکت ها تاثير آنچناني بر مردم و کار مجموعه سپاه هم نخواهد داشت.
 
وي در آخر با تشکر از حمايت هاي مسئولين و ائمه جمعه استان در محکوميت اين اتفاق عجيب بيان کرد: حمايت هاي و موضع گيري هاي مسئولين چه در سطح کشوري و چه در سطح استاني با توجه به اين اهانتي که اخيرا توسط کشورهاي اروپايي به مجموعه مقدس سپاه داشتند بسيار ارزشمند است، در استان چهارمحال و بختياري نيز در جمعه گذشته در نماز جمعه نيز حمايت هاي از سپاه پاسداران صورت گرفت که بيانگر لطف و علاقه مردم به اين نهاد ارزشي است.
 
انتهاي پيام/1030ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg