کد مطلب: 245761
قهرمان رقابت‌هاي جهاني کونگ فو؛
تا پاي جان پاي اعتلاي پرچم کشورم هستم
تاریخ انتشار : 1401/07/07
نمایش : 130
يوسف همتي گفت:همان گونه که در مسابقات جهاني با افتخار پرچم کشورم را برافراشتم تا پاي جان براي حفظ حرمت پرچم کشورم و اعتلاي آن تلاش خواهم کرد .
به گزارش هفت چشمه، يوسف يوسف همتي از ورزشکاران شهرستان اردل قهرمان رقابت‌هاي جهاني کونگ فو در ترکيه در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز ضمن تشکر از اصحاب رسانه به ويژه پايگاه خبري جهانبين نيوز و هفت چشمه در خصوص انتشار اخبار استان و شهرستان همچنين پيام هاي تبريک براي موفقيت بنده در مسابقات گفت:11 سال است که در رشته کونگ فو فعاليت ميکنم و تا کنون 15 مقام استاني 3مقامک کشوري و يک مقام جهاني کسب کردم.

همتي با اشاره به وقايع تلخ اخير و ايجاد آشوب و ناامني و اهانت به ساحت برخي مقدسات از جمله پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران افزود:هتک حرمت پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران به هيچ عنوان قابل پذيرش نبوده و اهانت به تماميت ملي و آرمان هاي خون صدها هزار شهيد به پاي پرچم مقدس کشور ماست.

وي با اشاره به پشت پرده هاي خارج از کشور در توهين به پرچم کشور افزود: همان گونه که در مسابقات جهاني با افتخار پرچم کشورم را برافراشتم تا پاي جان براي حفظ حرمت پرچم کشورم و اعتلاي آن تلاش خواهم کرد .

مسابقات جهاني کونگ‌فو از 15شهريورماه به ميزباني ترکيه آغازشد که يوسف همتي در وزن 83  کيلوگرم رده سني بزرگسالان با همراهي اعضاي تيم ملي عازم ترکيه شد و به اين موفقيت رسيد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg