کد مطلب: 215635
آغاز کنگره ملي ۱۱ هزار شهيد جامعه عشايري کشور به ميزباني شهرکرد از امروز
تاریخ انتشار : 1401/03/29
نمایش : 587
کنگره ملي ۱۱ هزار شهيد جامعه عشايري کشور به ميزباني استان چهارمحال و بختياري از امروز در شهرکرد برگزار مي شود.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ کنگره ملي ۱۱ هزار شهيد جامعه عشايري کشور به ميزباني استان چهارمحال و بختياري از امروز در شهرکرد برگزار مي شود.
 
به گفته مسوولان، اين کنگره قرار است به مدت سه روز به همراه برنامه هاي مختلف فرهنگي در تاريخ هاي ۲۹ و ۳۰ و ۳۱ خردادماه برگزار شود.
 
مدعوين بسياري از مقامات کشوري و لشگري، خانواده شهداي عشاير و ديگر شهداي سرافراز دفاع مقدس و... در کنگره شهداي عشاير حاضر خواهند بود.
 
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج عشايري چهارمحال و بختياري کنگره ۱۱ هزار شهداي عشايري را شامل سه عنوان ويژه برنامه دانست که اولين آن شب شعر شعراي ايل است که امروز ۲۹ خرداد در فرهنگسراي شهرکرد برگزار مي شود، ۳۰۰ شهر به دبيرخانه کنگره ارسال شده و ۱۲ شاعر، اشعار برگزيده را قرائت مي کنند.
 
سرهنگ علي اصغر ايزدي همچنين به تجليل از ۷۵ شهيد مدافع حرم جامعه عشايري کشور و چهارمحال و بختياري اشاره نمود و گفت: اين دومين آيين کنگره است که روز ۳۰ خردادماه با حضور خانواده هاي شهداي مدافع حرم و مسؤولان کشوري و استاني برگزار مي شود.
 
به گفته وي مهم ترين آيين کنگره ۱۱ هزار شهيد عشايري کشور اجلاسيه اين رويداد است که ۳۱ خردادماه با حضور آحاد مردم با اجراي برنامه هاي فرهنگي ازجمله مداحي، سرود و... ۳۱ خردادماه در مصلي بزرگ شهرکرد برگزار مي شود.


انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg