کد مطلب: 205609
مسابقات دووميداني مشهد را خود من به فدراسيون پيشنهاد کردم؛
سجادي: درکنار تيم ملي فوتبال هستيم؛ اقدامات حقوقي عليه کانادا شروع شده/ جشن قهرماني استقلال؟ مگر فرصت دارم همه مسابقات را بروم؟!
تاریخ انتشار : 1401/03/11 13:54:17
نمایش : 108
وزير ورزش و جوانان گفت: ستاد اصلي پيرامون اقدامات حقوقي دربرابر لغو بازي تيم ملي مقابل کانادا را تشکل داديم که با اعضاء و حضور نمايندگان دستگاه‌هاي ذي‌ربط مشورت هاي لازم را مي‌دهند.

به گزارش هفت چشمه به نقل از دانا؛ سيدحميد سجادي، وزير ورزش و جوانان در حاشيه جلسه امروز هيأت دولت اظهار داشت: به‌عنوان وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با حمايت از برنامه‌ها و اميدبخشي به تيم ملي و نظارت‌هايي که داريم، در کنار تيم ملي هستيم و ما هم مثل مردم عزيز در اين چند ماه منتهي به مسابقات جام جهاني در کنار تيم ملي خواهيم بود. اين بار همه دوست داريم کيفيت عملکرد تيم ملي نسبت به گذشته متفاوت باشد.

وي در ادامه بيان داشت: از ظرفيت وزارت امور خارجه بسيار استفاده مي‌کنيم و از وزير و معاون محترم تشکر مي‌کنم که پيگير کارها هستند، مشورت‌هاي لازم را مي‌دهند و مثلثي بين ما، وزارت خارجه و فدراسيون فوتبال است. با هماهنگي و مشورت و فرصت‌هايي که وزارت خارجه دارد و رايزني‌هايي که صورت مي‌گيرد، براي اردوهاي مشترک و بازي‌هاي تدارکاتي برنامه‌ريزي داريم. تيم کار خود را پيش مي‌برد و من در خدمت‌شان هستم.

وزير ورزش و جوانان پيرامون اقدامات حقوقي دربرابر لغو بازي تيم ملي مقابل کانادا گفت: ستاد اصلي را تشکل داديم که با اعضاء و حضور نمايندگان دستگاه‌هاي ذي‌ربط مشورت هاي لازم را مي‌دهند و تصميمات را گرفتيم. مکاتبات انجام شده و از ظرفيت وزارت خارجه هم استفاده کرديم. فدراسيون ۲ نامه مکاتبه کرده و منتظر پاسخ فدراسيون فوتبال کانادا هستيم.

او درباره بازي‌هاي تيم ملي فوتبال در اردوي قطر عنوان داشت: به من گزارشي نداده‌اند اما بنده هفته آينده ماموريتي دارم و در قطر هستم. فرصت مناسبي است که به خاطر جام جهاني در قطر و در کنار تيم ملي باشم. در اين يکي دو روز از فدراسيون بپرسيد.

سجادي در رابطه با عدم حضورش در مسابقات دووميداني مشهد تصريح داشت: مسابقه خوبي در مشهد طراحي شده بود. من از قبل خيلي دوست داشتم باشم، ولي چند برنامه مهم داشتم و بهترين مقام و مسئول هم مهمان ما بود. اين مسابقات را خود من به فدراسيون پيشنهاد کردم، زيرا مسابقات ميزباني در اين زمينه در ايران کم است و بعضا مسابقات بين‌المللي در زمستان در داخل سالن بود. اميدوارم احسان حدادي هم سال آتي مدال طلا بگيرد.

وي همچنين ابراز داشت: دوست داريم به شکل هاي مختلف ميزبان باشيم و مسابقات مشهد هم اين گونه بود؛ البته به نتايج نقدي وارد شد و ما نبايد با نقدهايي که کارشناسان به نتايج دست يافته در مشهد مي‌کنند، روحيه‌مان را از دست بدهيم. از آن حمايت مي‌کنيم و مانند کشورهاي ديگر بايد از جايي شروع کنيم. يک مقطعي لازم است که جدي بگيريم و براي دووميداني رويدادهاي ملي و بين‌المللي لازم است.

وزير ورزش و جوانان در پاسخ به شايعه اختلاف با مصطفي آجورلو و عدم شرکت در جشن قهرماني استقلال خاطرنشان ساخت: اين شايعات درست نيست؛ مگر من فرصت دارم که همه مسابقات را بروم؟ من همه تيم‌ها را حمايت مي‌کنم؛ مخصوصا ۲ تيم که وزارت ورزش انتظار داشت مورد حمايت باشند. تمام برنامه‌ريزي‌ها و حمايت‌ها صورت گرفته که همه تيم‌ها موفق شوند و کيفيت عملکرد بالا رود.

سجادي در پايان گفت: به همه تيم‌ها خسته نباشيد مي‌گويم؛ مخصوصا تيم استقلال که بعد از چند سال توانست مجددا دل هواداران را خوشحال کند. از طرفي هم به تيم پرسپوليس خسته نباشيد مي‌گويم؛ شايعات هم به نظرم شوخي بوده. 

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg