کد مطلب: 204679
کيخا: اميدوارم رنک خوب منجر به سهميه شود/فرصت خوبي براي برطرف کردن نقاط ضعف داشتم
تاریخ انتشار : 1399/12/06 13:32:36
نمایش : 134
ملي‌پوش ژيمناستيک ايران گفت: اينکه در خرک در رنک 3 هستم ارزشمند است و اميدوارم اين اتفاق منجر به کسب سهميه شود.

به گزارش هفت چشمه؛ سعيدرضا کيخا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره لغو مسابقات کسب سهميه المپيک در قطر، اظهارداشت: در دوران کرونا ما 3 مرحله تمرين آنلاين و 2 مرحله اردوي حضوري داشتيم. در آخرين مرحله که در قزوين برگزار شد شنيديم مسابقات بسکتبال در قطر لغو شده، موضوع را از فدراسيون جهاني ژيمناستيک پيگيري کرديم که گفتند مسابقات کسب سهميه به تعويق افتاده است.

ملي‌پوش ژيمناستيک ايران يادآور شد: هنوز مشخص نيست فدراسيون جهاني چه تصميمي بگيرد. به نظر مي‌رسد فدراسيون جهاني هم شرايط سختي براي تصميم‌گيري دارد.

وي درباره اينکه آيا در صورت توزيع سهميه از طريق رنکينگ ايران شانسي دارد يا خير، گفت: قوانين کسب سهميه کمي پيچيده است و بايد همه رقابت‌ها سنجيده شود. توزيع سهميه به کشورها، سهميه‌هاي تيمي و انفرادي اختصاص داده شده بستگي دارد.

کيخا يادآور شد: در اين مدت که به خاطر کرونا مسابقه‌اي نبود تلاش کردم نقاط ضعف خودم را برطرف کنم، فرصت خوبي بود و خودم را براي رقابت‌هاي قطر آماده کرده بودم، سرمربي هم از حرکات من ابراز رضايت کرده بود که شرايط اينطور شد.

ژيمناست کشورمان در خصوص اينکه به اوج رسيدن و لغو مسابقات تاثير زيادي روي روحيه ورزشکار مي‌گذارد، گفت: درست است که به اوج رساندن بدن سخت است اما همه دنيا اين شرايط را دارند. عملکرد من در اين مسابقات در کسب سهميه تاثير زيادي داشت اما به نظر مي‌رسد فدراسيون جهاني هم هنوز نمي‌داند چه تصميمي بگيرد.

وي درباره اينکه به دليل عملکردي که شما در مسابقات مختلف داشتيد حالا خيلي‌ها روي ژيمناستيک حساب باز کرده‌اند، عنوان کرد: من خودم را مديون خانواده ژيمناستيک کشور به ويژه فدراسيون ژيمناستيک و کادر فني تيم ملي مي‌دانم که تلاش کردند به اينجا برسم و در کسب سهميه مدعي باشم. رسيدن به رنکينگ 3 دنيا در رقابت هاي کسب سهميه المپيک در وسيله خرک حلقه بسيار ارزشمند است و اميدوارم به کسب سهميه هم منجر شود.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg