کد مطلب: 204668
پيام رهبر انقلاب به نشست اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان در اروپا:
دانشجويان آماده نقش آفريني شوند/ خود را به صلاحيتهاي علمي و ديني و اخلاقي آراسته کنيد
تاریخ انتشار : 1399/12/02 13:46:49
نمایش : 45
رهبر معظم انقلاب در پيام به پنجاه وپنجمين نشست اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان در اروپا فرمودند: از شما دانشجويان عزيز انتظار ميرود که در اين فرصت مغتنمي که در اختيار شما است، خود را هر چه بيشتر به صلاحيتهاي علمي و ديني و اخلاقي آراسته کنيد و آماده‌ي نقش‌آفريني شويد.

به گزارش هفت چشمه به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در پيامي به پنجاه وپنجمين نشست اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان در اروپا، نشاندن نشان «نقش‌آفريني در مسائل اساسي» بر سينه جوانان برومند کشور را از برترين افتخارات انقلاب اسلامي خواندند.

متن پيام رهبر انقلاب اسلامي که صبح امروز حجت‌الاسلام احمد واعظي نماينده مقام معظم رهبري در امور دانشجويان در اروپا آن را در نشست مجازي اين اتحاديه قرائت کرد، به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

دانشجويان عزيز

هر روز که ميگذرد اهميت نقش جوانان در پيشرفت کشور و تضمين آينده‌ي آن بيشتر آشکار ميشود. بليّه‌ي عمومي کرونا هم اين را يک‌بار ديگر به اثبات رسانيد. همت و انگيزه و اميد شورانگيز جوانان در اين ماجرا نيز مانند بسياري از مسائل کشور، پيشران گشايشهاي علمي و عملي شد. اين يکي از برترين افتخارات انقلاب اسلامي است که توانسته است نشان «نقش‌آفريني در مسائل اساسي» را بر سينه جوانان برومند کشور بنشاند.

از شما دانشجويان عزيز انتظار ميرود که در اين فرصت مغتنمي که در اختيار شما است، خود را هر چه بيشتر به صلاحيتهاي علمي و ديني و اخلاقي آراسته کنيد و آماده‌ي نقش‌آفريني شويد، و اتحاديه‌ي انجمن‌هاي اسلامي در اين‌باره داراي وظيفه‌ئي سنگين‌تر و البته افتخارآميزتر است.

والسلام عليکم و رحمةالله
سيّدعلي خامنه‌اي
يک اسفند ۱۳۹۹

 

انتهاي پيام/ک

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg