کد مطلب: 204636
رکورد ۲۰۰ متر ايران را جابه‌جا کردم؛
بالسيني: المپيک توکيو را با «وايلدکارت» نمي‌خواهم/ شناي ايران سهميه حضور در توکيو را کسب مي‌کند
تاریخ انتشار : 1399/11/21 08:38:36
نمایش : 90
ملي‌پوش شناي کشورمان گفت: قول مي‌دهم که شناي ايران سهميه المپيک را کسب خواهد کرد و ان‌شاالله در توکيو حضور خواهيم داشت.

به گزارش هفت چشمه؛ متين بالسيني، ملي‌پوش شناي ايران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي شبکه اطلاع رساني راه دانا پيرامون شرايط تمريني اين روزهايش اظهار داشت: هفته‌اي ۹ جلسه در آب تمرين مي‌کنم و ۱۲ جلسه هم به بدنسازي و ساير تمرينات مي‌پردازم. از تابستان سال ۱۳۹۹ کمي روال بهتر شده و با خيال راحت‌تري به آماده‌سازي بدني مي‌پردازم و به‌دنبال اين هستم که هر روز از ديروز خودم بهتر باشم.

وي درباره رکوردگيري و هدف‌اش بيان کرد: يک ماه پيش در رکوردگيري و در تمرين، رکورد ۲۰۰ متر ايران را جابه‌جا کردم. هدف من در نگاه اول کسب سهميه نيست، بلکه به اين فکر مي‌کنم تا ۲۰۰ متر را زير ۲ دقيقه شنا کنم که همان پارامتر ورودي به مسابقات المپيک نيز هست.

بالسيني با اشاره به شرايط کرونايي جهان و لغو مسابقات عنوان کرد: خيلي از مسابقات گزينشي المپيک توکيو لغو شده و برنامه‌هاي فينا هم به‌هم ريخته؛ تا به امروز تصميم بر اين است که اواخر اسفند مسابقات ورودي به المپيک برگزار شود و در آخر اين فدراسيون است که تصميم مي‌گيرد به کدام مسابقات اعزام شويم.

اين شناگر ايراني در خصوص مسابقات ليگ برتر و اردوهاي مشترک شنا گفت: مقرر شده که در هفته سوم اسفندماه آتي دور اول ليگ برگزار شود اما فعلاً اطلاعي از دستورالعمل‌ها و آئين‌نامه مسابقات نداريم. درباره اردوهاي مشترک هم بعضي‌اوقات شناگراني از شهرستان‌ها به استخر آزادي مي‌آيند و تمرين مي‌کنيم ولي به‌دليل شرايط بهداشتي هنوز اردوي مشترک خوب و متمرکز نداشته‌ايم.

متين بالسيني نهايتاً در مورد سهميه وايلدکارت المپيک ۲۰۲۰ توکيو تأکيد کرد: من به‌شخصه اگر با وايلدکارت مجاز به حضور در رويداد المپيک شوم، به توکيو نخواهم رفت؛ همين‌جا قول مي‌دهم که شناي ايران سهميه المپيک را کسب خواهد کرد و ان‌شاالله در توکيو حضور خواهيم داشت.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg