کد مطلب: 204379
پوشش بيمه اي ۳۰۰ هزار روستايي و عشاير تحت پوشش کميته امداد
تاریخ انتشار : 1399/09/02 13:45:55
نمایش : 40
رئيس کميته امداد امام خميني(ره) از پوشش بيمه اي ۳۰۰ هزار نفر از عشاير و روستاييان مددجوي تحت پوشش کميته امداد خبر داد.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ سيد مرتضي بختياري در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاري کميته امداد با صندوق بيمه اجتماعي کشاورزان، روستاييان و عشاير گفت: يکي از ماموريتهاي اصلي کميته امداد به عنوان بزرگترين نهاد حمايتي خدمتگذاري به مددجويان خود با نهايت تکريم و حرمتگذاري است.

وي ادامه داد: يکي از اقدامات بزرگ درجهت اين تکريم و حرمتگذاري تفاهمنامه امروز است که با صندوق بيمه اجتماعي روستاييان و عشاير براي مددجويان تحت پوشش کميته امداد ساکن در روستاها و عشايري به امضا رسيد.

بختياري با بيان اينکه اين اقدام بسيار ارزشمند است، گفت: افراد مي توانند در شرايط خود از بيمه مددجويي اين صندوق کمک گيرند و از خدمات بيمه اجتماعي روستاييان و عشاير استفاده کنند. 

لازم به ذکر است در تفاهم‌نامه مذکور سقف سني پوشش بيمه‌اي در نظر گرفته شده است و طبق اين تفاهم‌نامه ۳۰۰ هزار نفر از روستاييان و عشاير تحت پوشش کميته امداد بيمه مي‌شوند.
 
بيمه صندوق اجتماعي بيمه‌اي براي تمام آحاد جامعه
در ادامه اين مراسم علي شيرکاني مديرعامل صندوق بيمه اجتماعي کشاورزان، روستاييان و عشاير، با اشاره به اصل 29 قانون اساسي مبني بر برخورداري آحاد مردم از بيمه تامين اجتماعي گفت: اغلب بيمه‌هاي موجود در کشور وابسته به شغل افراد هستند و بيمه‌اي براي افرادي که شغل مشخصي ندارند و يا غير مزدبگير هستند وجود ندارد، بنابراين با تدابيري که در 15 سال گذشته اتخاذ شد با تاسيس صندوق بيمه اجتماعي زمينه‌اي براي بهرمندي اين افراد از بيمه تامين اجتماعي فراهم شد.

وي با اشاره به بيش از يک ميليون و 300 هزار بيمه شده فعال صندوق گفت: روستاييان و عشاير سرمايه‌هاي مهم کشور هستند و اميدواريم اين اقدام موجب خير و برکت در زندگي آنها باشد.

انتهاي پيام/1020ج
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg