کد مطلب: 204374
آماده‌باش چهارمحال و بختياري براي مقابله با سيلاب احتمالي
تاریخ انتشار : 1399/09/01
نمایش : 45
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به انجام هماهنگي بين‌دستگاهي در اين استان از آمادگي براي مقابله با وقوع سيلاب احتمالي در روزهاي آينده خبر داد.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز ؛ مجيد نظري  در نشست فوري ستاد پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران اين استان افزود: بارندگي و سيلاب‌هاي بهار سال گذشته اگر چه باعث ايجاد مشکلاتي در ارائه خدمات به مردم در برخي نقاط استان شد و خسارت بسياري به بخش‌هاي زيرساختي و عمراني استان وارد کرد اما همراه با تجربيات بسياري بود.

وي با اشاره به خشکسالي‌هاي يک دهه اخير استان، وقوع بارش‌هاي موثر را يکي از نيازهاي استان در شرايط کنوني دانست و گفت: با اين وجود ممکن است بارش‌ها در برخي مقاطع سيلابي باشد و علاوه‌بر اينکه مي‌تواند در بهبود ذخاير و منابع آبي استان موثر باشد با خسارت‌هايي همراه مي‌شود که با هماهنگي بين دستگاهي بايد تا مي‌توان از شدت اين خسارت‌ها کاست.

نظري تصريح کرد: در همين راستا شناسايي مناطق و مکان‌هاي حادثه‌خيز استان بايد در اولويت کاري دستگاه‌هاي خدمات‌رسان قرار گيرد تا به دنبال آن  برنامه‌ريزي و آمادگي بيشتر براي رويارويي با حوادث طبيعي بيش از پيش ايجاد شود.

انتهاي پيام/1020ج
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg