کد مطلب: 204370
رسالت بسيج حفظ انقلاب در هر شرايطي است/ اجراي ۷۰۷ عنوان برنامه در هفته بسيج
تاریخ انتشار : 1399/08/29 06:55:43
نمایش : 66
فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهارمحال و بختياري گفت: رسالت بسيج حفظ انقلاب در همه شرايط از جمله محروميت زدايي در بحث حوادث، کرونا و ...است.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ سردار علي محمد اکبري فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهارمحال و بختياري بعد از ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار کرد: قدرت بسيج بيشمار است و به فرموده مقام معظم رهبري لازم است  تمامي اقدامات بسيج رسانه اي شود.

وي با اشاره به اينکه اطلاع رساني ها اميد آفريني را به دنبال دارد تصريح کرد: هرکس دل در گرو انقلاب داشته باشد بسيجي است.

اکبري با اشاره به اينکه سال هاي گذشته در هفته بسيج برنامه هاي متنوعي برگزار مي شد بيان داشت: امسال به خاطر کرونا از فضاهاي ديگر بايد استفاده کرد.

وي با اشاره به اينکه رسالت بسيج حفظ انقلاب در همه شرايط است گفت: بسيج در حوادث،محروميت زدايي، عمران و آباداني ، کرونا و ... نقش پررنگ و تاثير گذاري داشته است.

سردار اکبري بيان داشت: هم زمان با هفته بسيج ۷۰۷ عنوان برنامه در چهارمحال و بختياري برگزار مي شود.

وي با اشاره به اينکه بنا بود در هفته بسيج يک سري تجمعاتي را داشته باشيم اما به خاطر کرونا برنامه ها لغو شد اظهار کرد: ما تابع برنامه هاي کشور هستيم .

سردار اکبري با بيان اينکه روز ۵ آذر مقام معظم رهبري سخنراني به صورت زنده دارند گفت: بسيجيان ما با  کد ۱۱۰ به شماره ۹۸۶۶۰۰۰۰۰۵۴ اعلام حضور مي کنند.

وي به طرح سپهبد حاج قاسم سليماني نيز اشاره کرد و گفت:  بسيج با طرح سپهبد حاج قاسم سليماني با تمام ظرفيت براي قطع زنجيره کرونا ورود پيدا مي کند.

سردار اکبري بيان داشت: بسيج هرجايي که نياز به ورود داشته باشد با همه توان و تجهيزات ورود پيدا مي کند و به دنبال طرح ۱۷ ربيع الاول سالروز تولد پيامبر(ص)  براي کنترل قيمت ها و گران فروشي ها ،کم فروشي، قاچاق، احتکار و ... به گفته مقام معظم رهبري ورود پيدا مي کند.

وي همچنين به کمک مومنانه اشاره و خاطر نشان کرد: از ابتداي ويروس کرونا تا کنون ۶۷ ميليارد تومان کمک هاي نقدي و غير نقدي جمع آوري  و به دست آسيب ديدگان از ويروس کرونا رسيده است.

سردار اکبري  تشريح کرد: سپاه در زمينه اشتغال زايي براي افراد تحت پوشش کميته امداد ورود پيدا کرده و تفاهم نامه اي در همين راستا منعقد کرده است.


انتهاي پيام/۱۰۲۰ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg