کد مطلب: 184298
درد و دل هنرمندان شهرستان اردل؛
گروه تئاتراردل ازحداقل امکانات محرومند/!در استان بازار فروش هنر نداريم
تاریخ انتشار : 1399/07/23
نمایش : 87
هنرمندان شهرستان اردل در نشست صميصي که با حضور مدير کل فرهنگ و ارشااد اسلامي چهارمحال بختياري برگزار شد گلايه هاي خود را مطرح کردند.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ ظهر ديروز نشست صميمي هنرمندان شهرستان اردل با حضور مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان چهار محال و بختياري و برخي مسئولين شهرستان برگزار شد.


ياسر ظفريان سرپرست گروه هنري ايل وگ شهرستان اردل در اين نشست  با بيان اينکه شهرستان اردل فاقد سينما مي باشد و نياز به حتي الامکان يک سينما سيار مي باشد گفت: تنها سالن برگزاري همايشات و برنامه هاي شهر اردل اين روزها حال خوشي ندارند و نياز به نور و سيستم صوتي دارد و شهر دشتک و ميانکوه نيز فاقد سالن آمفي تئاتر ميب اشند.


ظفريان افزود: مسئولين فقط قول مي دهند و با اين  وعده هاي توخالي جز سردرگمي چيزي  نصيبمان نمي شود و انتظار است مطالبات هنرمندان را پيگير باشند.
سيد اصغر حسيني از  مجريان برجسته استان و شهرستان اردل؛ ضمن گلايه از مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان نسبت به بي مهري به شهرستان اردل گفت:شهرستان اردل پايتخت بختياري است و انتظار مي رفت براي  توسعه زير ساخت هاي فرهنگي اين شهرستان مديران فرهنگ و ارشاد استان نهايت توجه را داشته باشند.
 
نيما ظفري ديگر هنرمند شهرستان اردل در اين نشست اظهار کرد: در استان چهارمحال و بختياري يک بازار فروش هنر هم نداريم  که آثار هنرمندان به فروش برسد و اين يک نياز اساسي است که انشالله مدير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي ايجاد اين بازار را در دستور کار قرار بدهند.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg