کد مطلب: 184291
جهانبين گزارش مي دهد:
جان خسته ميدان عشاير در انتظار تدبير شهرداري
تاریخ انتشار : 1399/07/19
نمایش : 116
وضعيت نامناسب ميدان عشاير شهر اردل داد مردم شهر اردل و خصوصا عشاير را در آورده است.
به گزارش هفت چشمه، براي تردد از کوچه ها و برخي خيابان اصلي شهر اردل با وسيله نقليه بايد به صورت مارپيچ حرکت کرد چرا که تعداد چاله ها و حفره هاي ايجاد شده بر روي آسفالت خيابان ها به حدي زياد است که نمي توان مسيري را بدون دغدغه و مستقيم طي کرد.

رضا سليماني يکي از تاکسي داران با سابقه شهر اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز اظهار کرد: مجبوريم هر ماه براي تعمير جلوبندي ماشين‌هايمان به تعميرگاه برويم؛ علت آن هم آسفالت نامناسب خيابان‌ها و کوچه‌ها است.

سليماني افزود:آسفالت ميدان عشاير شهر اردل  فرسوده و پر از پستي و بلندي شده و نياز به روکش کامل دارد که چند باري از طريق کانال هفت چشمه هم مطرح شد اما کسي جوابگوي مردم و رانندگان نيست

صفرعلي نصيري شهردار شهر اردل در جواب مطالبه به حق شهروندان عزيز در خصوص آسفالت خيابان  ضمن عذرخواهي از مردم خوب اردل بابت ايجاد مشکل در تردد ميدان عشاير و خيابان شهرداري گفت: اين شهرداري در سال جاري اقدام به آسفالت معابر فرعي و اصلي شهر با حجمي بالغ بر 6500تن آسفالت نموده است ، طبق برنامه آسفالت خيابان شهرداري مقدمه آسفالت تعدادي از معابر فرعي بافت قديم شهر بوده است که متاسفانه در حين اجراي آسفالت خيابان شهرداري ،کارخانه آسفالت خراب شد و تا رفع مشکل آن ،پيمانکار پخش آسفاات ماشين آلات خود را به منطقه گردنه چري انتقال داد .

نصيري افزود:هم اکنون کارخانه آسفالت آماده توليد آسفالت هست و به محض اينکه پيمانکار ماشين آلات خود را به شهر انتقال دهد نسبت به آسفالت مابقي خيابان شهرداري و ميدان عشاير و برنامه سال ۹۹ اقدام خواهد شد .

 

 
سوال اينجاست که چاله چوله‌هاي معابر اردل کي بايد ترميم شود؟! اين سوال مشترک تمامي شهرونداني است که از وجود اين معضل‌ ابراز نارضايتي کرده و از شهرداري اين شهر درخواست پيگيري اين مشکل را داشتند.

اميد است با توجه مسئولين مربوطه به زودي شاهد رفع اين مشکل در شهر اردل باشيم.

انتظار است مسئولين  شهرداري حداقل مشکلات آسفالت خيابانها را دريابند

انتهاي پيام570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg