کد مطلب: 184288
تقدير امام جمعه شهر اردل از کاربران فضاي مجازي؛
کاربران فضاي مجازي شهرستان اردل در اربعين حسيني خوش درخشيدند
تاریخ انتشار : 1399/07/18
نمایش : 116
امام جمعه شهر اردل گفت: کاربران فضاي مجازي شهرستان اردل همپاي فعالين مجازي سراسر کشور با انتشار تصاوير، فيلم‌ها و دلنوشته‌هاي خود هشتگ #حب_الحسين_يجمعنا را به ترند نخست جهان در شب و روزاربعين تبديل کردند که در اين ايام بسيار خوش درخشيدند.
به گزارش هفت چشمه، حجت الاسلام مهرداد بهرامي امام جمعه شهر اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز ضمن تقدير از کاربران فضاي مجازي شهرستان اردل و سراسر کشورگفت: تلاش مضاعف و مهمي در داخل کشور انجام شد تا شعار «حب الحسين يجمعنا» که شعار الهي است بر سر زبان‌هاي مردم جاري شود.

بهرامي  با اشاره به اينکه محور وحدت ما و جمع شدن دور هم، محبت سيدالشهداست خاطرنشان کرد: زائران امام حسين (ع) پيام امت مسلمان را به دنيا مي‌رسانند که ما براي دين خود فداکاري مي‌کنيم و به دشمنان اجازه نمي‌دهيم ارزش‌هاي ما را بر باد دهند.

وي با قدرداني و تبريک به تمام کساني که هشتک شعار "حب الحسين يجمعنا" را در اين روزها فعال کردند و توانست به عنوان نخستين کليدواژه پر تکرار جهان در شبکه‌هاي اجتماعي انتخاب شود، افزود: اين اقدام، اقدامي با پشتوانه خداوند متعال است تا اين نهضت فراگير شود.

امام جمعه شهر اردل بيان کرد:در حال حاضر آمريکا و رژيم غاصب صهيونيستي در فضاي مجازي و براي انحراف نسل جوان کشور سرمايه گذاري کرده اند، که بسيار خطرناک بوده و جوانان بايد در اين زمينه آگاه باشند که به لطف خدا در تمام زمينه ها کمر دشمن شکسته خواهد شد انشالله.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg