حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 184227
مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردل خبر داد؛
اهداي بيش از 2 ميليارد ريال کمک هاي نقدي به خانواده هاي کم درآمد اردل
تاریخ انتشار : 1399/06/24 09:58:59
نمایش : 113
مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردل از جمع آوري 2 ميليارد و 300 ميليون ريال کمک هاي نقدي و غيرنقدي و توزيع در بين خانواده هاي کم درآمد خبر داد.
به گزارش هفت چشمه، نامدار قنبري مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص راه‌اندازي رزمايش همدلي و مساوات براي کمک به فقرا اشاره کرد و افزود: پيرو اين فرمايشات ارزشمند تمامي نهادهاي مربوطه پاي‌کار آمدند تا هرکس گوشه‌اي از کار را گرفته و براي کمک به نيازمندان در شرايط  کرونا فعاليت کند.

قنبري از جمع آوري 2 ميليارد و 300 ميليون ريال کمک هاي نقدي و غيرنقدي و توزيع در بين اقشار کم درآمد توسط مراکز نيکوکاري در سطح اين شهرستان خبر داد و افزود: از اوايل امسال تاکنون اين مبلغ جمع آوري و به صورت  خريد بسته هاي معيشتي و کمک هاي نقدي بين  خانواده هاي کم درآمد اهدا شد.

وي بيان کرد: قرار است براي خدمات دهي به دانش آموزان و دانشجويان نيازمند تا چند روز آينده يک مرکز تخصصي فرهنگي ديگر، جهت رسيدگي به امور تحصيلي دانش آموزان، دانشجويان، تربيتي و مشاوره‌اي به جمع مراکز نيکوکاري شهرستان اردل اضافه گردد.
 
انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg