کد مطلب: 184206
مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي چهارمحال و بختياري خبر داد؛
اجراي 9 پروژه راهداري با اعتبار 420 ميليارد ريال در اردل
تاریخ انتشار : 1399/06/13 09:11:04
نمایش : 237
مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي چهارمحال و بختياري از اجراي 9 پروژه شاخص راهداري در حوزه راه هاي مواصلاتي شهرستان اردل با اعتباري بالغ بر 420 ميليارد ريال از ابتداي سال 99 تاکنون خبر داد.
به گزارش هفت چشمه؛ مهندس عزيز الله روشن  مديرکل  راهداري و حمل و نقل جاده‌اي چهارمحال و بختياري در سفر يک روزه به شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز از اجراي 9 پروژه پيماني با اعتباري بالغ بر 420 ميليارد ريال در سطح شهرستان اردل خبر داد و گفت:پروژه سه راهي بهشت آباد،نقاط حادثه خيز،پل چويلان،پل مراد آباد،کمر بندي آليکوه،پل ملک و چهارخطه ورودي شهر دشتک مهترين پروژه هايي هستند که عمليات اجرايي آنها از ابتداي سال 99 آغاز شد.

روشن افزود:علاوه بر اين پروژه ها، عمليات اجراي شانه سازي، اصلاح شيب راهها و نقاط پرتگاهي هم براي ايمن سازي مسيرها در حال انجام هست و تمامي اين پروژه‌ها بايد فعاليت خود را بخاطر رسيدن به فصل بارشها افزايش دهند .

در پايان اين سفر از زحمات و تلاشهاي  شبانه روزي مهندس احمد عاليپور رئيس راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان اردل  که به عنوان مدير نمونه  راهداري و حمل و نقل جاده اي  استان معرفي شد قدرداني گرديد .

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg