کد مطلب: 184185
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل؛
بسيج علمدار ترويج فرهنگ حسيني است
تاریخ انتشار : 1399/05/30 12:33:27
نمایش : 201
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل گفت: بسيج علمدار ترويج فرهنگ حسيني است و تا زماني که اين فرهنگ و نهضت حسيني زنده باشد، ايران اسلامي در مقابل هيچ ظالمي سر خم نخواهد کرد.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ سيد محمود موسوي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل در چهارمين جشنواره مالک اشتر شهرستان اردل که با حضور فرماندهان حوزه ها و پايگاه هاي مقاومت پايگاه هاي بسيج در مسجد حضرت ابالفضل(ع) شهر اردل برگزار شد ضمن تسليت به مناسبت فرا رسيدن ماه محرم گفت:ارتباط مردم ولايتمدار ما با مکتب سيدالشهدا (ع) از روي عشق و ايمان است و اين دو از هم گسستني نيستند.

موسوي اظهار کرد: فرهنگ حسيني و تبعيت از نهضت کربلا بيمه کننده کشور در مقابل تهديدات دشمنان بوده تا با افزايش بصيرت مردم و ديگر خادمان ملت، استکبار جهاني همچنان در روياي واهي تسلط بر کشور و از بين بردن استقلال و عزت نظام اسلامي باقي بماند.

وي با بيان اينکه بسيج علمدار ترويج فرهنگ حسيني است افزود: تا زماني که فرهنگ و نهضت حسيني زنده باشد، ايران اسلامي در مقابل هيچ ظالمي سر خم نخواهد کرد تا با تکيه بر چنين آرمان استواري راه عزتمند شهدا و ايثارگران را ادامه دهيم.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل  گفت:سپاه و بسيج خدمتگذاري به مردم را به عنوان وظيفه خود دانسته و همواره به خادم بودن خود در مقابل ملت ايران افتخار مي‌کنند.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg