کد مطلب: 184081
طي ۳ ماهه نخست امسال انجام شد:
اعطاي ۶۱۶ وام از محل صندوق امداد ولايت به مددجويان کميته امداد
تاریخ انتشار : 1399/04/03 13:39:19
نمایش : 154
مدير امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولايت استان چهارمحال و بختياري گفت: از ابتداي امسال تاکنون ۶۱۶ وام قرض‌الحسنه از محل صندوق امداد ولايت به مددجويان اين نهاد ارائه‌شده است.
به گزارش هفت چشمه به نقل از  جهانبين نيوز ، شهباز اميني با اشاره به شعار صندوق امداد ولايت مبني بر اينکه «بهره جاي ديگرست» بيان کرد: در ۳ ماهه نخست امسال ۳ ميليارد و ۴۶۳ ميليون تومان وام از طريق اين صندوق به مددجويان پرداخت‌شده است.

وي بابيان اينکه در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولايت سعي مي‌شود تمامي منابع موجود و سپرده‌هاي جذب‌شده از خيران و عموم مردم به پرداخت تسهيلات اختصاص يابد ادامه داد: بازپرداخت وام‌هاي اشتغال‌زايي اين صندوق بلندمدت است.

مدير امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولايت استان با اشاره به ارائه تسهيلات احداث و خريد مسکن توسط صندوق امداد ولايت به مددجويان خاطرنشان کرد: ۵۴۸ ميليون تومان وام به متقاضيان خريد و احداث مسکن در شهرها و روستاهاي استان و تسهيلات حمايتي وديعه مسکن پرداخت‌شده است.

اميني بابيان اينکه ايجاد زمينه اشتغال و کمک به توانمندسازي مددجويان يکي از وظايف و کارکردهاي مهم و اساسي کميته امداد است افزود: ۲۲۶ ميليون تومان به متقاضيان طرح‌هاي اشتغال و خودکفايي ارائه‌شده است.

وي بابيان اينکه هدف از پرداخت تسهيلات توانمندسازي و رفع نياز متقاضيان است گفت: ۲ ميليارد و ۶۸۹ ميليون تومان تسهيلات کارگشايي به مددجويان اين نهاد اعطاشده است.

مدير امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولايت استان اضافه کرد: خيران و نيکوکاران مي‌توانند در راستاي ايجاد زمينه اعطاي وام به نيازمندان به شعب صندوق امداد ولايت در ادارات کميته امداد در سطح استان و يا به سايت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولايت مراجعه کنند.

انتهاي پيام /1020ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg