کد مطلب: 173869
امام جمعه شهر اردل؛
حضور پرشور مردم درساعات اوليه پاي صندوق راي دشمنان را مايوس و نااميد کرده است
تاریخ انتشار : 1398/12/02
نمایش : 99
امام جمعه شهر اردل گفت: حضورپرشور مردم در در ساعات اوليه پاي صندوق راي دشمنان را مايوس و نااميد کرده است.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ حجت الاسلام مهرداد بهرامي امام جمعه شهر اردل در خطبه هاي نماز جمعه شهر اردل ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقواي الهي گفت: موفقيت نظام الهي به برکت تقوا است؛ نه تنها زندگي فردي و اجتماعي در گرو تقوا بوده بلکه نظام الهي هم حرکت و موفقيتش وابسته به تقوا است.

وي تصريح کرد: در نظام‌هاي باطل شرايط متفاوت است، اما در نظام پايه‌گذاري شده بر مبناي اسلام رسيدن به پيروزي در گرو تقوا است، بنابراين بايستي در جامعه اسلامي مسئولان از صدر تا ذيل و همچنين مردم از پرهيزکاري و رعايت حدود و احکام الهي برخوردار باشند.
 
حضور پرشور مردم درساعات اوليه پاي صندوق راي دشمنان را مايوس و نااميد کرده است
 
امام جمعه شهر اردل در بخش ديگز خطبه هاي نماز جمعه شهر اردل با تاکيد بر حضور حماسي در انتخابات اظهار داشت: مردم در عرصه‌هاي مختلف با راي خود سرنوشت مديريت و قانون‌گذاري در کشور را مشخص مي‌کنند.

بهرامي، راي مردم از نظر ديني، قانوني، انقلابي و نقش مردم در ساختار نظام را  بسيار مهم دانست و تاکيد کرد: حضور مردم در اين انتخابات نشان از نگاه ديني به انقلاب، وفاداري به انقلاب و اقتدار ايران عزيز است.

وي با بيان اينکه انتخابات نشان از پويايي و بالندگي انقلاب اسلامي است  افزود: پيام  حضور حماسي مردم در پاي صندق‌هاي اخذ راي وفاداري به انقلاب و ايجاد اميد در کشور و ياس براي دشمنان است.

حجت الاسلام بهرامي با بيان اينکه  حضور پرشور مردم درساعات اوليه پاي صندوق راي دشمنان را مايوس و نااميد کرده است خاطر نشان کرد: ما به مجلسي قوي نياز داريم بنابراين لازم است مردم در پاي صندوق‌هاي راي  حضور حماسي داشته باشند و فردي اصلح را انتخاب کنند .
 
انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg