کد مطلب: 173865
مردم اردل در مصاحبه با جهانبين نيوز؛
هر راي ما تيري است به سوي دشمنان
تاریخ انتشار : 1398/12/01 09:40:28
نمایش : 90
مردم اردل؛ هر رأي که درون صندوق‌هاي رأي ريخته مي‌شود تيري است که به چشم دشمنان اسلام، انقلاب و مملکت زده مي‌شود.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ دوم اسفند ماه  فرا مي‏رسد و موعد حماسه آفريني ديگري نزديک مي‏شود. ملت هميشه درصحنه ايران که به دفعات مکرر صحنه ‏هاي عزت و عظمت آفريده و مسئوليت‏ شناسي خود را آشکار نموده است، براي انجام رسالت ديني، انقلابي و ملي خود به صحنه‏ مي‏ آيد تا با شور و شعور، از مقطعي سرنوشت‌ساز با سربلندي و افتخار عبور کند.
 
آري! چشم جهان و جهانيان به انتخابات 2 اسفندماه است و بار ديگر ثابت خواهد شد که مردم‌سالاري ديني به برکت نظام جمهوري اسلامي در ايران حاکم است.

مردم ولايتمدار شهرستان اردل همگام با ساير هموطنان با نزديک شدن به روز دوم اسفندماه  با شور و نشاط آماده خلق حماسه اي ديگر هستند تا خاري بر چشم دشمنان باشند و تمامي دسيسه هاي بدخواهان نظام را نقش بر آب کنند.
 

 
علي کهياني يکي از اهالي روستاي لبرابي از توابع بخش مرکزي شهرستان اردل در جواب سوال خبرنگار جهانبين نيوز که آيا در انتخابات شرکت ميکنيد گفت:
همانطور که مقام معظم رهبري فرمودند حضور در انتخابات براي مردم هم يک وظيفه و تکليف شرعي است و هم يک حق.

کهياني افزود:هر راي ما يک تير به سوي دشمنان انقلاب است؛ اگر عده‌اي در انتخابات حضور پيدا نکنند دل دشمنان نظام و انقلاب را شاد کرده‌اند.
 

ابراهيم طاهري يکي از جوانان شهر اردل در اين خصوص اظهار داشت:بايد با هر رأيي که مي دهيم تيري به قلب دشمنان اسلام بزنيم و هر رأي ما مشتي بر دهان ياوه گويان و دشمنان و در رأس آنها آمريکا، انگليس و اسرائيل مي باشد.

طاهري افزود:کساني را بايد انتخاب کرد که دشمن از آمدن آنها خوشحال نشود، مردمي بودن، آگاه بودن و شناخت کشور و مسئولان، استکبارستيزي و کار براي مردم انجام دادن از ويژگي هاي نماينده اصلح است که مردم بايد اصلح را براي حضور در مجلس انتخاب کنند.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg