کد مطلب: 173803
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان اردل خبر داد؛
برگزاري 60 برنامه فرهنگي و هنري به مناسبت دهه فجر در اردل
تاریخ انتشار : 1398/10/24
نمایش : 374
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان اردل از برگزاري 60 برنامه فرهنگي و هنري به مناسبت دهه فجر در اين شهرستان خبرداد.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ قاسم همتي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي  در اولين جلسه کميته فرهنگي و هنري دهه فجر شهرستان اردل که با حضور برخي از مسئولين در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اردل برگزار شد گفت: در ماندگاري اين انقلاب و حفظ  آن همه مردم سهيم بوده‌ و هر آنچه توانسته‌اند از جان و مال خويش در راه اعتلاي آن هزينه کرده‌اند و اين بزرگترين خاري است که بر چشم دشمنان ماست چرا که مي‌بينند کوچک و بزرگ، پير و جوان در رکاب رهبر و انقلاب خود ايستاده‌اند.
 

 
همتي خاطرنشان کرد: پيروزي انقلاب اسلامي در ايران اتفاقي بي‌بديل در تاريخ  معاصر به شمار مي‌آيد که در مسائل سياسي جهان و منطقه ايفاگر نقش تعيين‌کننده و تحولات غيرقابل پيش‌بيني بوده است.
 
وي از اجراي 60 برنامه فرهنگي و هنري شاخص در اين شهرستان خبر داد و يادآور شد:برگزاري جنگ شادي شامل اجراي نمايش تئاتر طنز با حضور هنرمندان برجسته شهرستان، اجراي موسيقي صحنه‌اي، مسابقه، برگزاري همايش‌هاي مختلف در سطح دانشگاه‌هاي شهرستان، برگزاري محفل انس با قرآن، برپايي عصر شعر و خاطره با حضور عموم مردم، برگزاري مسابقات سرود، تيراندازي، کتابخواني، مشاعره، برگزاري محافل علمي، فرهنگي و هنري براي انتقال فرهنگ انقلاب به نسل تازه، برگزاري مسابقات وبلاگ‌نويسي، کاريکاتور، شعر، عکس و فيلم با موضوع انقلاب، بيداري اسلامي، نواختن سرود و آهنگ‌هاي انقلابي و تجليل از فعالان قرآني از برنامه‌هاي پيش‌بيني شده در اين ايام است.
 

 
مسئول کميته فرهنگي و هنري دهه فجر شهرستان اردل بيان کرد: برنامه ها با رويکرد وحدت و انسجام و ايجاد شادي و نشاط و اميد به آينده و گراميداشت سردار سليماني برگزار مي گردد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg