کد مطلب: 173585
مديرکل محيط زيست چهارمحال و بختياري خبر داد
دستگيري دو متخلف محيط زيست در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1398/06/23
نمایش : 315
مديرکل محيط زيست چهارمحال و بختياري گفت: با تلاش مأموران يگان حفاظت و طي عملياتي جداگانه، يک نفر متخلف حمل چوب بلوط جنگلي با يک دستگاه موتورسيکلت و يک نفر متخلف قطع يک اصله درخت بلوط حين ارتکاب جرم را در شهرستان لردگان شناسايي و دستگير کردند.
به گزارش هفت چشمه، شهرام احمدي  مديرکل محيط زيست چهارمحال و بختياري در گفت‌وگو با جهانبين نيوز؛ اظهار کرد: با تلاش مأموران يگان حفاظت و طي عملياتي جداگانه، يک نفر متخلف حمل چوب بلوط جنگلي با يک دستگاه موتورسيکلت و يک نفر متخلف قطع يک اصله درخت بلوط حين ارتکاب جرم را در شهرستان لردگان شناسايي و دستگير کردند.

وي تصريح کرد: از متخلف قطع درخت جنگلي، يک قبضه اسلحه تک لول ساچمه زني غيرمجاز نيز کشف و ضبط شد.

مديرکل محيط زيست چهارمحال و بختياري ادامه داد: اين متخلفان پس از تشکيل پرونده جهت طي مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل داده شدند.

 احمدي تصريح کرد: براساس قانون شکار و صيد، شکار حيات وحش بدون داشتن مجوز از سازمان حفاظت محيط زيست غيرقانوني بوده و پيگرد قضايي دارد.

به گزارش جهانبين نيوز؛ شهرستان لردگان با داشتن 3 هزار و 420 کيلومتر وسعت در جنوب چهارمحال و بختياري واقع شده که از سمت شمال به شهرستان بروجن و اردل و در جنوب به استان كهگلويه و بوير احمد و در شرق به استان اصفهان و در غرب به استان خوزستان محدود شده است.

انتهاي پيام/1026ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg