کد مطلب: 173576
فرمانده سپاه ناحيه اردل؛
محرم ماه شعله ور شدن خون شيعه است
تاریخ انتشار : 1398/06/13 09:31:35
نمایش : 321
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل گفت: ماه محرم فرياد و جوشش خون پيروزي خون بر شمشيررا نويد مي دهد و فرياد يا حسين(ع) جانها را به شور و وجد مي آورد.
به گزارش هفت چشمه، سيد محمود موسوي فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز ضمن تسليت به مناسبت ماه محرم و ايام سوگواري حسيني به مناسبت ماه محرم همچون قرآن که هر روز طلوعي نو دارد، به برکت خون سيدالشهداء، هر سال طلوعي نو دارد و تپش جديدي در دل انسان‌هاي آزاده ايجاد مي‌کند.

موسوي افزود: حزن و اندوه بر امام حسين (ع)، غمي اعطايي از جانب خداوند، نبي مکرم اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) است و به شلوغي و سر و صداي زياد نيست بلکه به درس‌گيري و به کار بردن سيره آن حضرت و ديگر اهل بيت عصمت و طهارت نبي مکرم اسلام (ص) است که بايد مورد توجه قرار گيرد.

فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل با بيان اينکه محرم ماه شعله ور شدن خون شيعه است بيان کرد: ماه محرم فرياد و جوشش خون پيروزي خون بر شمشيررا نويد مي دهد و فرياد يا حسين(ع) جانها را به شور و وجد مي آورد.

وي بابيان اينکه عاشورا درس‌هاي تربيتي زيادي دارد، اضافه کرد: تربيت حماسي، ادبيات مقاومت و دفاع مقدس، تربيت پيروزي خون بر شمشير و تربيت اخلاق و معنويت از مهمترين درس‌ها و تربيت‌هاي عاشورا است که همه افراد آزاده جهان بويژه شيعيان از آن بهره مند مي‌شوند.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg