کد مطلب: 173561
رئيس هيئت کاراته شهرستان اردل خبر داد؛
کسب 8 مدال توسط کاراته کاران اردلي در مسابقات شوتوکان قهرماني کشور
تاریخ انتشار : 1398/06/02
نمایش : 320
رئيس هيئت کاراته شهرستان اردل گفت:کاراته کاران نوجوان و جوان اردلي در جريان مسابقات کاراته قهرماني شوتوکان کشور موفق به کسب 8 مدال رنگارنگ شدند.
به گزارش هفت چشمه، مهدي صالحي رئيس هيئت کاراته شهرستان اردل در گفت و گو بتا خبرنگار جهانبين نيوز اظها داشت: در جريان مسابقات کاراته قهرماني شوتوکان کشور که در چهار رده سني و در ساري برگزار شد، کاراته کاران اردلي موفق به کسب دو مدال نقره و شش مدال برنز شدند.

صالحي با بيان اينکه 11 نفر از کاراته کاران اردلي در اين مسابقات شرکت کردندافزود:اکثر شرکت کنندگان در اين دوره براي اولين بار در مسابقات شرکت کردند که جاي خوشحاليست که اين جوانان و نوجوانان ورزشي با توجه به اينکه رقباي آنها در سطح کشوري بودند  توانستند اين افتخارات را کسب کنند.

وي اظهار کرد:انتظار است مسئولين ورزشي استان و شهرستان با توجه به اينکه جوانان ورزشي اين شهرستان علاقه زيادي به کاراته دارند  در اين رشته  توانستند مقام هاي کشوري و استاني کسب کنند برا پيشرفت به اين رشته ورزشي حمايت بيشتري کنند.

رئيس هيئت کاراته شهرستان اردل به بي انگيزگي بسياري از مربيان اشاره کرد و افزود:متاسفانه مربيان کاراته حمايت نمي شوند و پشتوانه اي هم ندارند که همين مسئله باعث بي انگيزه شدن آن ها شده است.

وي تصريح کرد:وقتي که مربيان، ديگر کار نکنند و انگيزه اي نداشته باشند، به مرور کاراته شهرستان و استان هم ضعيف مي شود.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg