کد مطلب: 173548
به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار
خبرنگاران شهرستان اردل تجليل شدند
تاریخ انتشار : 1398/05/17 15:16:01
نمایش : 258
طي مراسمي باحضور فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستاني به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار از خبرنگاران شهرستان اردل تجليل شد.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ خبرنگاران و فعالان رسانه ها در شهرستان اردل صبح امروز  به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، طي آئيني باحضور فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستاني مورد تجليل قرار گرفتند.

محمود کياني فرماندار شهرستان اردل  صبح امروز در آئين تجليل از خبرنگاران در سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان گفت: خبرنگاران به عنوان چشمان تيزبين جامعه بايد مشکلات مردم را در قالب هاي مختلف به گوش مسئولان برسانند.

کياني افزود: فضاي مجازي، واقعي ترين فضا محسوب مي شود و دشمنان از طريق آن قصد سياه نمايي مسائل کشور را دارند و بايد خبرنگاران، منادي وحدت و همدلي باشند.

وي اظهار کرد: خبرنگاران فعال و سختکوش، بدون هيچ ادعايي همواره در راستاي هدف ها و آرمان هاي انقلاب اسلامي قدم برداشته و براي ايجاد وحدت و اميد در جامعه تلاش مي کنند. 

کياني ادامه داد: نبايد با اختصاص يک روز به خبرنگاران، زحمت هاي آنها در طول سال ناديده گرفته شود و قدرداني از فعالان اين عرصه در مناسبت هاي مختلف ضروري است.

۱۷ مرداد ۱۳۷۷ با حمله گروهک تروريستي طالبان به کنسولگري ايران در مزار شريف افغانستان، محمود صارمي خبرنگار جمهوري اسلامي ايران به همراه هشت تن از فعالان کنسولگري به شهادت رسيد و اين روز به نام روز خبرنگار نام گرفت. 

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg