کد مطلب: 173546
پخش موسيقي در پارک‌ها؛ از خوش‌گذراني تا شکايت+ تصاوير
تاریخ انتشار : 1398/05/14 10:27:16
نمایش : 266
اخيرا پخش موسيقي در مکان‌هاي تفريحي افزايش پيدا کرده و اين بخصوص براي شهرهاي کوچک‌تر که اغلب پارک‌ها در کنار منازل مسکوني قرار گرفته‌اند، موجب نارضايتي برخي از شهروندان شده است.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ اخيرا پخش موسيقي در مکان‌هاي تفريحي افزايش پيدا کرده و اين به‌خصوص براي شهرهاي کوچک‌تر که اغلب پارک‌ها در کنار منازل مسکوني شکل گرفته‌اند، موجب نارضايتي برخي از شهروندان شده است.

در شهر لردگان هم اگرچه تنها دو يا سه پارک تفريحي وجود دارد اما پارک چشمه برم و پارک بوستان خليج فارس از شلوغ‌ترين مکان‌هاي تفريحي شهر است که البته قرارگيري اين دو پارک در کنار منازل مسکوني و پخش موسيقي‌هاي مختلف موجب ناراحتي عده‌اي از ساکنين شده است.

در گفت‌وگويي که خبرنگار جهانبين نيوز؛ با چند نفر از اهالي اين محله‌ها داشت برخي از اهالي نسبت به پخش طولاني‌مدت گلايه کردند، اگرچه قبول داشتند که بهرحال پارک و... محل تفريح است اما خواستار رعايت برخي مسائل نيز بودند، عده‌اي نيز از پخش هر نوع موسيقي توسط عوامل موجود در شهربازي‌ها نيز گلايه داشته و توصيه داشتند حداقل در انتخاب نوع موسيقي کمي دقت بيشتري کنند زيرا پخش برخي از موسيقي‌ها مناسب سن کودکان و نوجوانان دختر و پسر نيست.

لازم به ذکر است در نماز جمعه هفته گذشته نيز عده‌اي با نوشتن يک طومار و امضاي آن توسط شهروندان شهر لردگان ابراز نارضايتي از پخش موسيقي‌هايي کردند که بر روح و روان افراد به‌خصوص رده سني کودکان تاثير منفي مي‌گذارد و مناسب سن کودکان نيست به همين جهت تقاضاي پيگيري بيشتر در اين مورد را  داشتند.
 

انتهاي پيام1026ج /630ل
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg