کد مطلب: 173488
تحليلگر مسائل سياسي؛
خطبه رهبري در سال 88 ايران را از گزند دشمنان بيمه کرد
تاریخ انتشار : 1398/03/29 13:04:30
نمایش : 271
تحليلگر مسائل سياسي گفت:خطبه کوبنده رهبر انقلاب در سال 88 ملت شريف ايران اسلامي را از گزند دشمنان بيمه کرد.

به گزارش هفت چشمه، سيد اصغر حسيني تحليلگر مسائل سياسي  در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز با اشاره به سالروز خطبه تاريخي رهبر انقلاب در 29 خرداد سال 88 اظهار داشت: در ماجراي فتنه وغائله سال 88 که به بهانه تقلب در انتخابات علي رغم اختلاف  13 ميليوني صورت گرفت، با خطبه رهبر انقلاب صف ياران انقلاب از فريب خوردگان و سرسپردگان مشخص شد.

حسيني با اشاره به نامه فتنه گران براي تحريم ملت و کشور و با بيان اينکه نقش فتنه گران در تحريم کشور و مردم بسيار موثر بود عنوان کرد: اين فتنه که با هماهنگي دشمنان خارجي و سرسپردگان داخلي انجام شد سخت ترين ضربه را در طول تاريخ 40 ساله انقلاب اسلامي به پيکره نظام وارد کرد.

حسيني با بيان اينکه خطبه  کوبنده رهبر انقلاب در سال 88 ملت شريف ايران اسلامي را از گزند دشمنان بيمه کرد افزود:فتنه 88 با درايت و تدبير مقام معظم رهبري خاموش شد و دست دشمنان اسلام بيش از پيش رو شد.

اين تحليلگر مسائل سياسي با بيان اين كه فتنه هيچ وقت و در هيچ مقطع زماني به صورت كامل از بين رفتني نيست، افزود: تا دين اسلام پابرجا‌ست فتنه‌ها نيز وجود دارد و اين هوشياري و بصيرت است كه ملت را مي‌تواند در خنثي كردن آنها اميدوار كند.
 
حسيني عزم ملت ايران را در برچيدن بساط فتنه گران عزمي استوار و راسخ توصيف كرد و افزود: آنهايي كه احساس مي‌كنند با همراهي دشمنان مي‌توانند به اين نظام خدشه وارد كنند سخت در اشتباه هستند چرا كه اين نظام را ولايت و خود مردم بيمه كرده‌اند.

انتهاي پيام/570ه
 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg