کد مطلب: 173475
اردل در قاب فراموشي؛
گورميزه، جاده‌اي که 20 سال نيمه‌تمام رها شده/ تکميل پروژه‌هاي عمراني مطالبه مردم اردل از مسئولان
تاریخ انتشار : 1398/03/21
نمایش : 336
برخي از پروژه‌هاي عمراني شهرستان اردل بيش از 20 سالي است که نيمه‌تمام رها شده‌اند و مردم خواستار تکميل اين پروژه‌ها هستند.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ موقعيت جغرافيايي اردل بگونه‌اي است که با همه شهرستان هاي استان چهارمحال و بختياري در ارتباط است، خاکش حاصلخيز است و به منابع غني آب دسترسي دارد، در کنار جاده مواصلاتي شهرکرد، ايذه، اهواز واقع شده است و شهر اردل مرکز اين شهرستان با مرکز استان فقط 70 کيلومتر فاصله دارد با اين حال اين شهرستان هيچگاه روي پيشرفت را به خود نديده است .

مردم شهرستان اردل 20 سالي است که براي تکميل پروژه نيمه کاره در شهرستان اردل فقط وعده هاي توخالي شنيدند و همچنان براي تکميل پروژه هاي نميه کاره شهرستان چشم انتظار وعده هاي توخالي مسئولين و نمايندگان مجلس هستند.

کورش اسدي  يکي از معتمدين شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز ضمن گلايه از مسئولين استاني و شهرستاني نسبت به بي توجهي به پروژه هاي نيمه کاره شهرستان اردل  گفت: پروژه  جاده گورميزه  يکي از مهترين مطالبات مردم شهرستان اردل است که بيش از  20 سالي است که نيمه کاره رها شد ومسئولين استاني وشهرستاني مشکل توقف اين پروژه را نبود بودجه اعلام کردند.

اسدي افزود:اين پروژه در انتخابات مجلس فقط به عنوان  وعده انتخاباتي نمايندگان مجلس مطرح مي شود و در عمل براي تکميل اين پروژه هيچ گامي صورت نگرفته و به  روياهاي تاريخي پيوست.
 
وي افزود: پروژه  فاضلاب شهرستان اردل نيز  4 سال است که کلنگ زني شده و تاکنون  پيشرفت 20 درصد هم نداشته و اين پروژه هم  به دليل نبود اعتبار متوقف شده که باعث گلايه مندي مردم از مسئولين شده است .

اسدي افزود:مردم شهر اردل از بلاتکليفي پروژه فاضلاب شهر اردل به شدت ناراضي هستند و خواستار رسيدگي به اين مقوله از سوي مسئولان ذيربط هستند.

وي همچنين ضمن گلايه از بلاتکليفي سد بهشت آباد بعد از گذشت 20 سال اظهار داشتند: احداث سد بهشت آباد بايد در سال‌هاي گذشته انجام مي‌شد که متاسفانه محقق نشد، احداث اين سد بعنوان يکي از ضروريات منطقه است و بايد به صورت جدي پيگيري شود، تحقق کامل اين مهم موجب اشتغال‌زايي و توليد در شهرستان مي‌شود.
 
اسدي  گفت:انتظار مي رود مسئولين به وعده هايي که داداند وفا دار باشند و مردم در در تمام صحنه ها  ثابت کردند که دوستار انقلاب و ميهن خود مي باشند و اکنون نوبت مسئولين است که ثابت کنند پيگير مطالبات مردم و رفع مشکلات انها هستند، خواسته ما از مسئولين اين است که واقعا اگر وعده اي دادند به آن وعده هم عمل نمايند و فقط شعا ندهند.
 
حجت الاسلام مهرداد بهرامي امام جمعه شهر اردل در خطبه هاي نماز جمعه هفته قبل و عيد سعيد فطر  نيز  ضمن گلايه از مسئولين به دليل نيمه کار رها شدن پروژه هاي شهرستان اردل افزود: بلا تکليفي پروژه جاده گورميزه و فاضلاب شهر اردل ما را خسته کرد از مسئولين خواستاريم براي تکميل اين پروژه ها اقدام اساسي انجام دهند.


سجاد اسدي رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان هاي اردل و کيار در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز در اين خصوص اظهار داشت:براي پروژه جاده گروميزه دواعتبار 3 ميليارد توماني براي تکميل تونل چشمه بنه کوه تا دوپلان و اعتبار 65 ميليارد توماني برا تونل چهارم جاده گورميزه تخصيص داده شد که منتظر شروع به کار  پيمانکار هستيم و از اول تيرماه اين پروژه آغاز خواهد شد.
 
اسدي بيان کرد:تمام سعي و تلاشمان را خواهيم کرد تا  پروژه گورميزه هرچه زودتر تکميل شود.

به گزارش جهانبين نيوز ؛ گوش مردم اردل  همانند ديگر مردم از اين شعار هاي توخالي مسئولين پر است  آن ها مسئولي مي خواهند که درد آن ها را دوا کنند و به دنبال حواشي که مسئولين و نمايندگان خود را گرفتار آن کرده اند نيستند.

انتهاي پيام/۵۷۰ه
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg