کد مطلب: 173446
عطر افشاني گلزار شهدا به مناسبت سوم خرداد در اردل+تصاوير
تاریخ انتشار : 1398/03/02
نمایش : 242
همزمان با سالروز حماسه آزاد سازي خرمشهر، طي آييني با حضور مسئولان شهرستاني و اقشار مختلف مردم گلزار شهداي شهر اردل غبارروبي و عطرافشاني شد.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز، صبح امروز مراسم عطر افشاني و غبار روبي گلزار شهدا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازي خرمشهر با حضور مسئولين شهرستاني،فرماندهان نظامي،ورزشکاران و اقشار مختلف مردم در گلزار شهداي شهر اردل  برگزار شد.


سيد محمود موسوي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل ضمن گراميداشت ياد و خاطره تمامي شهدا بخصوص شهداي والامقام عمليات بيت المقدس طي سخناني اظهار داشت:خرمشهر را خدا آزاد کرد و فتح خرمشهر فتح خاک نيست.

موسوي با اشاره به نامگذاري امروز به روز مقاومت گفت: تجربه در تاريخ متراکم است که با مقاومت پيروزي بدست مي‌آيد و نه با سستي و ترس و درس خرمشهر، طبق فرمايشات رهبري، اين است که مبارزه سخت کوشانه همراه با ايمان با پيروزي همراه خواهد بود.

وي در پايان افزود: امروز به برکت خون شهداي عزيز، ايران اسلامي از عزت و اقتدار کافي برخوردار است.
در پايان شرکت کنندگان در اين مراسم معنوي با غبار روبي و عطرافشاني مزار شهداء و قرائت فاتحه، ضمن اداي احترام به روح بلند و ملکوتي شهدا، بار ديگر با آرمان هاي والاي شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي تجديد ميثاق کردند.

انتهاي پيام/570ه

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg