کد مطلب: 173373
با حضور فرماندار اردل و مديرکل دامپزشکي استان صورت گرفت؛
رضا کريمي به عنوان رئيس اداره دامپزشکي شهرستان اردل عرفي شد
تاریخ انتشار : 1398/01/27
نمایش : 181
مديرکل دامپزشکي استان چهارمحال وبختياري طي حکمي دکتر رضا کريمي را به عنوان سرپرست جديد اداره دامپزشکي شهرستان اردل منصوب کرد.

 
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز، صبح امروز با حضور محمود کياني فرماندار شهرستان اردل و دکتر حسينعلي سلطاني مدير کل دامپزشکي استان چهخارمحال و بختياري آيين معارفه رئيس جديد دامپزشکي شهرستان  اردل برگزار شد و دکتر رضا کريمي  به عنوان رييس جديد شبکه دامپزشکي شهرستان اردل معرفي و از خدمات دکتر داوود  ربيعي رياست قبلي اين اداره قدرداني گرديد.

 

محمود کياني فرماندار شهرستان اردل  در اين مراسم، ضمن تقدير از زحمات و تلاش هايي که  دکتر ربيعي رئيس دامپزشکي شهرستان  اردل در مدت تصدي مسئوليت در اين اداره داشته است؛خاطر نشان کرد:نگاه ويژه به دامپزشکي و توجه داشتن به مباحث سلامت غذا با منشا دامي در شهرستان بسيار حائز اهميت است.

کياني افزود:دامپزشکي نقش موثري در امنيت غذايي مردم ايفا مي‌کند و در همين راستا تمام عمليات فني از قبيل واکسيناسيون دام‌ها، شناسايي و حذف دام‌هاي آلوده توسط اين شبکه انجام مي‌گيرد.

وي خواستار همچنين ،به وضعيت بهداشتي نگهداري دام و طيور در ساختمان ها و اماکن مسکوني اشاره کرد و آن را تهديدي براي بهداشت و سلامت عمومي جامعه دانست و ‌افزود: قصور و يا سهل‌انگاري ناخواسته دراين زمينه، ممکن است باعث به خطر افتادن سلامت آحاد جامعه از طريق انتشار بيماري‌هاي مشترک بين انسان و دام شود.
 
انتهاي پيام/570ه
 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg