کد مطلب: 173322
طي آئيني با حضور مسئولين استاني و شهرستاني؛
فرهنگيان نمونه شهرستان اردل تجليل شدند+تصوير
تاریخ انتشار : 1397/12/22
نمایش : 205
مراسم تقدير از معلمان و دبيران نمونه و 150 دانش آموز افتخارآفرين عرصه هاي ورزشي و قرآني و فرهنگي با حضور مسئولين شهرستاني، استاني و خانواده هاي فرهنگيان در کانون فرهنگي شهدا شهرستان اردل برگزار شد.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز، قربانعلي بهرامي مدير آموزش و پرورش شهرستان اردل در اين مراسم ضمن گراميداشت هفته تربيت اسلامي و هم چنين ماه رجب اظهار داشت:امورتربيتي به عنوان اولويت اول نظام تعليم و تربيت مطرح است نه تنها در مرور تاريخ بلکه امروز نيز بيش از هر زمان ديگر اهميت مربيان تربيتي روشن گرديده است چرا که اثرات تربيتي مربيان براي موفقيت دانش آموزان بسيار پررنگ است‌.


 
بهرامي افزود:هدف از برگزاري اني مراسم تجليل مقام مربيان تربيتي و در راستاي  تجليل از دانش آموزان افتخارآفرين حوزه هاي فرهنگي،هنري،ورزشي و قرآني صورت پذيرفت.

محمود کياني فرماندارشهرستان اردل در اين مراسم نيز  ضمن تقدير از عوامل برگزاري همايش اظهار کرد: همه تلاشي که ساير مسئولين در نهادهاي غير از آموزش و پرورش انجام مي دهند در پاي کلام مربيان تربيتي متبلور مي شود‌.
 
کياني افزود: اهميت اقدامات مربيان تربيتي بر هيچ عقلي پوشيده نيست اگرچه مقام در وصف اين اهميت قاصر است.

عبدالعلي رسولي ،معاون پرورشي و فرهنگي اداره کل آموزش و پرورش استان، نيز ضمن ابراز خرسندي از برگزاري اين همايش گفت:همه تلاش هاي ما درراستاي تربيت نسلي نوانديش و شاد انجام مي پذيرد و مربيان تربيتي باهمه وجود در اين مسير گام برمي دارند.
 
دراين مراسم ضمن تقدير از فعاليت تمامي مربيان پرورشي و تربيت بدني،مشاوران،مراقبان سلامت، از  150 دانش آموز افتخارآفرين عرصه هاي ورزشي و قرآني و فرهنگي نيزتقدير شد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg