کد مطلب: 173319
گزارش جهانبين نيوز از سفر امام جمعه شهرکرد به مناطق محروم ديناران
تخريب تنها پل ارتباطي روستاي مراد آباد/نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري براي رفع مشکلات روستاي مرادآباد دست به کار شد
تاریخ انتشار : 1397/12/21
نمایش : 145
نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري خواستار توجه فوري و حمايت جهت مرمت و بازسازي پل ارتباطي روستاي مراد آباد ديناران شد.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز؛ در پي بارش‌هاي چند روز گذشته در شهرستان اردل ، تنها پل ورودي روستاي مرادآباد دهستان ديناران شهرستان اردل بر اثر طغيان رودخانه تخريب و راه ارتباطي مردم اين روستا با جاده اصلي و روستاهاي اطراف به صورت کامل قطع شد.

براساس اين گزارش ، پس از وقوع اين حادثه اهالي روستا موضوع را در تماس تلفني به نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد اطلاع دادند و حجت الاسلام و المسلمين محمد علي نکونام نيز پس از شنيدن اين خبر صبح روز دوشنبه به همراه جمعي از مسئولان استان در اين روستا و محل وقوع حادثه حاضر شد و از نزديک وضعيت پل تخريب شده و راه ارتباطي مردم را بررسي و به مسئولان بر رفع هر چه سريعتر اين مشکل اساسي تاکيد کرد.

مقرر شد ظرف کمتر 24 ساعت راه ارتباطي مردم روستا با جاده اصلي برقرار شود تا درآينده اقدام اساسي براي ساخت پل روستا انجام شود.

نماينده ولي فقيه در استان سپس با عبور از جريان آب رودخانه خود را به محل سکونت روستائيان رساند و با جمعي از اهالي اين روستا ديدار و به بررسي مشکلات ديگر مردم اين روستا پرداخت.

 احمد عالي پور رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز اظهار داشت: با توجه به بارش هاي اخير در شهرستان و طغيان رودخانه تنها پل ارتباطي مردم روستاي مراد آباد تخريب شد که امام جمعه محترم  شهرکرد طي سفري که به منطقه ديناران داشتند براي رفع اين مشکل تاکيد کردند.

عالي پور افزود:راه ارتباطي مردم اين روستا به صورت موقت برقرار مي شود و پل اصلي اين روستا  نيز بعد از بارندگي  ها ساخته خواهد شد.
 
انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg