کد مطلب: 173274
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل خبرداد؛
برپايي نمايشگاه "چهل سال افتخار و بالندگي" در اردل
تاریخ انتشار : 1397/11/14
نمایش : 215
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل از برپايي نمايشگاه عکس دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران با عنوان "چهل سال افتخار و بالندگي" در مصلي نماز جمعه اين شهرستان خبر داد.
به گزارش هفت چشمه، سيد محمود موسوي فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل در آئين افتتاح نمايشگاه عکس و پوستر " دستاوردهاي انقلاب " در مصلي نماز جمعه شهر اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز اظهار داشت: انتقال خاطرات و تصاوير دوران با شکوه انقلاب اسلامي به نسل امروز، نياز ضروري براي آشنايي و آگاه سازي نوجوانان و جوانان است.

موسوي افزود: نمايشگاه عکس و پوستر شامل 60  قطعه عکس و 40  قطعه پوستر به منظور اطلاع رساني خدمات و اقدامات و تلاشهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي در سالهاي بعد از انقلاب تاکنون با همکاري حوزه مقاومت بسيج دانش آموزي شهر اردل در مصلي نماز جمعه اين شهر برپا شده است.وي عنوان کرد: اين نمايشگاه در ابتدا با تصاويري از ايام پيروزي خون بر شمشير و راهپيمايي و جانفشاني ها و تلاشهاي مردم در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامي در سال 57 آغاز و سپس عکسهايي زيبا و تاثير گذار از صحنه هاي نبرد حق عليه باطل و دفاع مقدس و حضور عموم مردم در دوران دفاع از اسلام و انقلاب به تصوير کشيده است.

فرمانده سپاه ناحيه اردل افزود: در ديگر تصاوير به نمايش در آمده در اين نمايشگاه، حضور مردم در راهپيماييهاي عظيم در صحنه هاي مختلف سياسي  اجتماعي و فرهنگي از جمله مقابله با استکبار، حضور در انتخابات، 9 دي، روز جهاني قدس و غيره به نمايش در آمده است.

وي عنوان کرد: بخش ويژه اين نمايشگاه شامل دستاوردهاي مردم و دولت در سالهاي پس از انقلاب در بخشهاي مختلف اقتصادي، فرهنگي، دفاعي، سياسي، علمي، فرهنگي،
هنري و همچنين سخنان و فرمايشات امام (ره) در خصوص راههاي مقابله با دشمنان و حفظ نظام مقدس جمهوري اسلامي و سخنان مقام معظم رهبري در راستاي اقتصاد مقاومتي است.

موسوي بيان کرد : در قسمت ديگر اين نمايشگاه موضوع حجاب و عفاف و نظر علما و مراجع در خصوص پوشش و حد آن در ايران اسلامي در معرض ديد علاقمندان قرار گرفته است.

وي افزود: اين نمايشگاه تا  21  بهمن ماه همه روزه از ساعت 11 تا 13 و 16  تا  18 در مصلي نماز جمعه شهر اردل آماده بازديد علاقمندان است..

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg