کد مطلب: 173228
نماينده مردم اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي :
سفره هاي خالي!/ قد خميده مردم زير فشار اقتصادي!/ آمريکا، خير خواه ملت ايران نيست
تاریخ انتشار : 1397/10/22
نمایش : 229
نماينده مردم اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي گفت :مسئولان حل مشکلات معيشتي مردم به ويژه قشر‌هاي ضعيف را اولويت کاري خود قرار دهند و با تدبير براي کاهش اين مشکلات گام بردارند.

به گزارش هفت چشمه، علي کاظمي نماينده مردم شهرستان هاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري در ديدار با هزاران نفر از مردم قم گفت: رهبر انقلاب اسلام در اين ديدارفرمودند: در مقابل توپ و تشر و ياوه گويي هاي آمريکا و اروپا پس نزنيد و بايستيد و بدانيد که اينها نه تهديد، نه «وعده و قول» و نه حتي امضايشان اعتبار ندارد لذا بايد مسئولان در هر جايگاهي که هستند سخنان رهبري را سرلوحه خود قرار دهند  تا به زودي شاهد شکست استکبار جهاني  به خصوص آمريکاي جنايتکار باشيم.
کاظمي افزود:ترامپ ضمن امضاي سند خروج آمريکا از برجام( برنامه جامع مشترک )، با سخنان سبک، زشت ، سخيف خود، به مردم ايران تهمت و افترا زد که اين نشان از احمقي و کم عقلي ايشان است.

وي اظهار کرد: علت اصلي اين خصومت و دشمني آمريکا در واقع انقلاب و نظام اسلامي است که دست زياده خواهي استکبار را سرزمين غني ايران اسلامي کوتاه کرد.

کاظمي  با بيان اينکه آمريکايي‌ها هيچگاه خيرخواه مردم ايران نبودند و بايد در برابر آنها با هوشياري عمل کرد افزود: اين دشمني استکبار مربوط به اين دوره از حکمرانان آمريکا نيست بلکه از 40 سال گذشته و پس از پيروزي انقلاب اسلامي همواره سردمداران آمريکا اين سنت دشمني با ملت ايران را سرلوحه خود دارند.

وي خاطرنشان کرد: اما جمهوري اسلامي همچنان استوار ايستاده و سرافراز به حيات پرافتخار خود ادامه خواهد داد.


مسئولان حل مشکلات معيشتي مردم به ويژه قشر‌هاي ضعيف را اولويت کاري خود قرار دهند

علي کاظمي نماينده مردم شهرستان هاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي گفت:حضرت آيت‌الله خامنه‌اي دراين ديداردر مهمترين توصيه خود به مسئولان به‌خصوص دولتمردان تأکيد کردند: اولويت کاري خود را حل مشکلات معيشتي مردم به‌ويژه قشرهاي ضعيف قرار دهيد، چرا که اين مسئله اهميت ويژه اي دارد لذا مسئولان بايد مشکلاتي از جمله تأمين معيشت را دغدغه خود دانسته و در حل آن بيش از پيش تلاش کنند.

کاظمي بيان کرد به گفته رهبري دشمنان در کوتاه مدت بدنبال بر هم زدن امنيت و آرامش کشور هستند و در ميان مدت اقتصاد و معيشت مردم را نشانه گرفته اند تا مردم در تنگنا قرار گيرند و در بلند مدت نيز اصل نظام را هدف گرفته اند تا از ارزشها دور شويم.

وي افزود: خود نمايندگان مجلس تأمين معيشت مردم را اولويت اصلي و دغدغه جدي خود مي دانند و به دنبال سازوکارهاي قانوني جهت رفع آن هستند.

کاظمي  ادامه داد: نگراني و دغدغه‌هاي مردم قابل‌قبول است و مردمي که همواره مدافع و حامي نظام بودند امروز دغدغه‌هايي دارند که رفع آن بي‌شک خواسته تمامي مسئولان است.

وي افزود: انتظار مي‌رود مسئولان با همکاري خود مردم نسبت به رفع مشکلات و دغدغه‌هاي معيشت اقدام کرده و راهکارهايي را اتخاذ کنند که خواسته‌هاي مردم پاسخ گيرد.

انتهاي پيام/570ه

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg