کد مطلب: 173223
تحليلگر مسائل سياسي:
فتنه جديد دشمن قرار دادن مردم مقابل نظام است/براي غلبه بر دشمن عزم ملي مي طلبد
تاریخ انتشار : 1397/10/19
نمایش : 240
تحليلگر مسائل سياسي با تاکيد بر اينکه قرار دادن مردم در مقابل نظام، توطئه جديد استکبار است، گفت: دشمنان مي خواهند مردم را نسبت به نظام و مسئولان بدبين کنند.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز، دکتر سيد عبدالله متوليان يکي از يادگاران 8 سال دفاع مقدس در سي و دومين سالگرد سردار شهبد اکبر بابادي گفت: شهدا داراي آنچنان راه عزتمندي و عظمت بودند که اقتدار امروز ما مديون شهدا و ايستادگي خانواده هاي آنان است.

متوليان با اشاره به تلاش ها و مجاهدت هاي شهدا و سردار ييلاقي در طول هشت سال دفاع مقدس، افزود: اين شهيد والامقام و همه شهداي ما ، هدايت‌گري جنگ را برعهده داشتند و فرماندهي کردند و اجازه ندادند؛ علي رغم تحميل جنگ هشت ساله، چگونه جنگيدن بر ما تحميل شود.

وي با اعلام اينکه دنيا پاي شهدا و ارزش هايي که آفريدند؛ شاگردي کرد؛ يادآور شد: مجلس شهدا، تنها مجلس عزاداري نيست؛ بلکه مجلس سربلندي و اقتدار براي انقلاب و نظام است.

اين تحليلگر مسائل سياسي گفت: امروز ما با معيارهاي مختلف شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس به اين جايگاه رسيده ايم و با همين ملاک ها و معيارها مي توانيم پيروز ميدان همه جنگ هاي اقتصادي، فرهنگي، اجتماعي و علمي باشيم.

متوليان افزود: برکت خون شهدا و خانواده‌هاي شهدا ارزش‌هاي والايي است؛ که نبايد فراموش شوند و بايد ارزش گذاري و تکريم مناسب از شهدا و خانواده هاي آنان به عمل آيد.

اين يادگار 8 سال دفاع مقدس با تاکيد بر اينکه قرار دادن مردم در مقابل نظام، توطئه جديد استکبار است، گفت: دشمنان مي خواهند مردم را نسبت به نظام و مسئولان بدبين کنند.

وي با تاکيد بر لزوم وحدت و تلاش مضاعف براي رفع کاستي ها در جامعه اسلامي از مديران خواست با تلاش بيشتر براي خدمت به مردم و نظام اسلامي گام بردارند.

متوليان بيان کرد:با تکيه بر داشته ها و ظرفيت هاي داخلي و حفظ غرور ملي همچنان در برابر دشمنان انقلاب اسلامي ايستادگي خواهيم کرد.

وي با بيان اينکه براي غلبه بر دشمن عزم ملي مي طلبد افزود: اعتقاد به ولايت فقيه و اعتقاد قوي به ارزش هاي اسلامي را مهمترين عامل موفقيت کشور در برابر توطئه هاي مختلف دشمنان عنوان کرد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg