کد مطلب: 173219
سردار غيب پرور در دومين همايش سراسري راويان انقلاب و دفاع مقدس مطرح کرد:
تا قيامت مديون خون شهيدان هستيم/ يکي از دستاوردهاي انقلاب اسلامي زندگي همه اقوام و مذاهب در کنار يکديگر است/بزرگترين سرمايه کشور وجود نيروي انساني کارآمد است
تاریخ انتشار : 1397/10/18 10:37:16
نمایش : 276
رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: در انقلاب اسلامي و در دفاع مقدس همه اقوام حاضر بوده و نقش داشتند و حتي از مذهب و اديان مختلف در اين انقلاب حاضر شدند دستاوردهاي انقلاب يکي و صدتا و هزارتا نيست.

به گزارش هفت چشمه به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ سردار غيب پرور در دومين همايش سراسري راويان انقلاب و دفاع مقدس با اشاره به سالگرد عمليات کربلاي ۵ گفت: تمايلي ندارم به موضوعي که اين روزها درباره کربلاي ۴ مطرح شده بپردازم اما جو منطقه شلمچه در کربلاي ۴ و ۵ و به دنبال ان کربلاي ۸ از سلسله عمليات هاي تاريخ ساز در روند انقلاب اسلامي شدند.

 
 رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينکه کربلاي ۴ منجر به کربلاي ۵ شد تصريح کرد: در اين عمليات کربلاي۵ من مسئول محور بودم که در دژ اصلي تا فانسقه در آب و گل بوديم گاهي در قبل ديده بوديم که ۱۲ ساعت بچه ها تنها ۲ متر پيشروي مي کردند اما در کربلاي ۵ عليرغم اينکه همه فکر ميکردند کربلاي ۴ تکرار شده اما يکباره بارقه هاي پيروزي روشن شد.
 
 
وي ادامه داد: اعتقادات زيادي بين بچه هاي زمان جنگ بود که قبل از عمليات چه راز و نيازهايي با خدا داشتند که در کربلاي ۵ اوج اين راز و نياز ها را ديديم که در ادامه ديديم چگونه نصرت الهي نازل شد.، رهبري گفتند سپاه عاشورا را در کربلاي پنج رسم کرد و اگر کسي کربلاي ۵ و شلمچه را فراموش کند از اردوگاه انقلاب اسلامي خارج شده است‌ و اين نشان دهنده اهميت اين عمليات است.
 
 رئيس سازمان بسيج مستضعفين  تصريح کرد: اين جلسه در استانه چهل سالگي انقلاب بوده که انقلاب اسلامي در مقام قياس با ساير انقلاب هاي معروف دنيا شاخص هاي اين انقلاب بسيار بالاتر است، بسياري از انقلاب ها با جنگ پيروزي ها نصيب شد که تا مدت هاي زيادي حکومت ارام تشکيل نشد.
 
سردار غيب پرور با بيان اينکه اورده انقلاب فرانسه ارائه تفکرات ليبراليستي بود عنوان کرد: امروز نظام سرمايه داري غرب شکست خورده و مي بينيم که پاريس چه خبر است امروز يکي از خبرگزاري هاي خارجي تيتر زده بود که فرانسه به آستانه خطر رسيده است.
 
وي با اشاره به انقلاب مردم روسيه هم گفت: اين انقلاب با کشته شدن صد ها هزار نفر از مردم توسط استالين شکل گرفت و با زور تنها ۷۰ سال عمر کرد و عناصر روس در سراتاسر جماهير اتحاد شوروي مسلط شدند که منجر به عقب افتادگي هاي فرهنگي اجتماعي شد.
 
رئيس سازمان بسيج مستضعفين در ادامه افزود: اين انقلاب ها چون ريشه دار نبود به فروپاشي رسيد اما انقلاب اسلامي با جنگ به وجود نيامد و رهبر اين انقلاب يک مرد موحد و با خدا بود که هيچ چيز از اين انقلاب براي خود نميخواست و مردم از سر باور رهبر خود را قبول کرده بودند.
 
سردار غيب پرور با اشاره به اينکه از همه اقوام در انقلاب اسلامي نقش داشتند تصريح کرد: در انقلاب اسلامي و در دفاع مقدس همه اقوام حاضر بوده و نقش داشتند و حتي از مذهب و اديان مختلف در اين انقلاب حاضر شدند دستاوردهاي انقلاب يکي و صدتا و هزارتا نيست. کدام عرصه را ميتوانيم بگوييم که بعد از انقلاب در آن پيشرفت نداشته ايم، هر کجا مي رويم به برکت انقلاب اسلامي شاخص هاي رشد خودش را نشان مي دهد البته اين به مفهوم نداشتن مشکل نيست. ايرادي که به ما وارد است اين بود که نه انقلاب اسلامي را تبيين و نه تبليغ مي کنيم
 
وي با اشاره به تورم، مشکلات اقتصادي و ... گفت: اگرچه مشکلاتي وجود دارد اما اين موارد را در کنار دستاوردهاي ديگر انقلاب قرار بدهيد مي بينيم باز هم برکات زيادي اين انقلاب داشته است، بايد بدانيم اسنقلال رشد ترقي و ... در خانه امريکا و غرب نيست و حضرت اقا چندين سال است که ادرس حل مشکلات را در داخل مي دهند که بزرگترين سرمايه اين کشور نيروي جوان کارامد است.
 
رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: جوان امروز ما همان جواني است که در کربلاي ۶۵ خطر کرده و ان خاکريز ها را فتح کرده است ۴۰ سال از انقلاب اسلامي گذشت که طي اين سالها چقدر توطئه و دشمني با انقلاب شد که تدا نخواست و به فضل خداوند انشاالله اين انقلاب به دست صاحب اصلي خود مي رسد.
 
سردار غيب پرور در ادامه تصريح کرد:قطعا از مشکلات عبور مي کنيم چرا که خيلي مشکلات داشتيم ولي به مو رسيده اما پاره نشده است وقتي صحبت از بيش از ۲۰۰ هزار شهيد مي شود يعني خداوند اجازه نمي دهد خون اين شهيدان پايمال شود و از اين مشکلات حتما عبور مي کنيم، دو آفت اصلي امروز متوجه ماست که يکي تحرين و ديگري غفلت است و در جريان دفاع مقدس انقدر داشته داريم که نيازي به غلو نيست و نبايد اجازه تحريف بدهيم. در انقلاب بايد ارائه اسوه داشته باشيم نه اينکه شهدا اسطوره هاي دست نيافتني معرفي کنيم.
 
وي ادامه داد: امروز پيامبر يک الگوي رفتاري است و نيازي نيست که شهدا را تحريف کنيم از طرف ديگر نبايد هم از آنها غفلت کرد. خواهش ما اين است که فضاي مجازي را نيز مزين به شهدا کنيد.
 
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با انتقاد از کم بودن محتوا درباره شهدا در شبکه هاي اجتماعي و فضاي مجازي گفت: امروز بايد روايتگري شهدا به اقشار بسيج و مساجد کشيده شود. طرح هاي اعتلا امروز بر مبناي مسجد است و تا به مساجد برنگرديم ادعاي حفظ انقلاب را نبايد کرد.
 
سردار غيب پرور با اشاره به تربيت نسل جديد راويان گفت:  اگر جوان هاي مومن انقلابي را دعوت کنيم که هرکدام از راويان ما دو نفر از جوانان را به صورت خودجوش براي روايتگري تربيت کنيم اگر هر کس دو نفر را تربيت کند نسل جديدي تربيت ميشود.
 
به گزارش دانا، در ادامه برنامه از نرم افزار قاصدک هاي سرخ توسط سردار غيب پرور رو نمايي شد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg