کد مطلب: 173214
اختلال دو روزه شبکه‌هاي ديجيتال، فارساني‌ها را کلافه کرد/ مسئولان از قطعي‌هاي طولاني‌مدت جلوگيري کنند
تاریخ انتشار : 1397/10/16 09:50:30
نمایش : 232
قطعي شبکه‌هاي ديجيتال در زمان بارندگي در شهرستان‌ فارسان مشکلي است که تازگي ندارد و باعث گلايه و نارضايتي مردم اين شهرستان شده است.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز، قطعي شبکه‌هاي ديجيتال در زمان بارندگي در شهرستان‌ فارسان مشکلي است که تازگي ندارد و باعث گلايه و نارضايتي مردم اين شهرستان شده است.

قطعي گيرنده‌هاي ديجيتال مردم را به سمت ماهواره سوق مي‌دهد

يکي از اهالي شهرستان فارسان در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبين نيوز؛ اظهار کرد: تنها سرگرمي جوانان و خانواده‌ها در شهرستان فارسان تلويزيون است که از زمان بارش‌هاي زمستاني که از روز پنج‌شنبه شروع شد تا روز جمعه ظهر شبکه‌هاي ديجيتال تلويزيون و راديو در اين منطقه قطع بود.

وي با تأکيد بر اينکه قطع مکرر شبکه‌هاي ديجيتال با توجه به برنامه‌هاي متنوع و سرگرم‌کننده آن‌ها، بستر مناسبي را براي استفاده گسترده از گيرنده‌هاي ماهواره فراهم مي‌سازد، افزود: مسئولان بايد راهکاري براي رفع اين معضل داشته باشند.

اين شهروند فارساني با بيان اينکه شبکه‌هاي ديجيتال راديو و تلويزيون چند سالي است که در اين منطقه راه‌اندازي شده است، خاطرنشان کرد: اما قطع شدن و اختلال در دريافت آن باعث اعتراض و کلافگي مردم اين شهرستان شده است.

وي افزود: متاسفانه در روزهاي گذشته دريافت شبکه‌هاي ديجيتال تلويزيون و راديو در اين منطقه با اختلالات فني و قطعي همراه بوده است.

تلويزيون مهم‌ترين سرگرمي خانواده‌هاي فارساني‌ست

يکي ديگر از همشهريان فارساني گفت: باتوجه به تعداد کم اماکن تفريحي و وضعيت آب‌ و هوا، تلويزيون از مهم‌ترين سرگرمي‌هاي مردم اين شهرستان است که متأسفانه با بارندگي و رعد و برق قطع مي‌شود و هر بار راه‌اندازي آن مدت‌زمان طولاني طول مي‌کشد.

وي بيان داشت: اين درحالي است که درخصوص عدم وجود شبکه‌هايي مانند تماشا هيچ اقدامي نشد.

اين شهروند فارساني تصريح کرد: حداقل درخصوص اين قطعي، تدابيري انديشيده شود که در آينده شاهد اين موضوع نباشيم يا اگر حادثه‌اي پيش آمد و دچار قطعي تلويزيون شديم در اسرع وقت تعميرات و بازسازي صورت بگيرد.
 
به گزارش جهانبين نيوز؛ اين مشکل از سوي خبرنگار ما پيگيري شد و علت قطعي شبکه‌هاي ديجيتال در روزهاي اخير از سوي صدا و سيما ايجاد مشکل در فرستنده جهانبين در بخش ميزدج عنوان شد که مسئولان مربوطه در روز جمعه اين مشکل را رفع کردند.

انتهاي پيام/1026ج
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg