کد مطلب: 173108
مسئول سازمان اردويي و گردشگري سپاه حضرت قمربني‌هاشم (ع) چهارمحال و بختياري خبر داد
اعزام بيش از ۳۰۰۰ دانش‌آموز در قالب ۹ کاروان به اردوهاي راهيان نور
تاریخ انتشار : 1397/09/12 11:26:54
نمایش : 530
مسئول سازمان اردويي و گردشگري سپاه حضرت قمربني‌هاشم (ع) چهارمحال و بختياري گفت: اوايل مهرماه ۲۰۰ نفر به اردوهاي دانشجويي اعزام شدند، همچنين هم‌زمان با سراسر کشور کاروان‌هاي رسمي دانش‌آموزي و از ۱۵ مهرماه از مرجع شهيد حججي نجف آباد آغاز شد و تا امروز درقالب ۹ کاروان دانش‌آموزي و جمعا ۳ هزار و ۷۰۰ نفر از شهرستان‌هاي بروجن، اردل، لردگان و کوهرنگ و ناحيه عشايري اعزام داشتيم.
به گزارش هفت چشمه، عباس رحيمي مسئول سازمان اردويي و گردشگري سپاه حضرت قمربني‌هاشم (ع) چهارمحال و بختياري در گفت‌وگو با جهانبين نيوز؛ با اشاره به تاکيدات مقام معظم رهبري درخصوص اردوهاي راهيان نور اظهار کرد: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا، ارتباط برقرار کردن جوانان امروز با جوانان زمان انقلاب و... از اهداف برگزاري اين اردوها هستند.

وي افزود: در بحث راهيان نور از ابتداي امسال تاکنون هم اعزام کاروان عمومي داشتيم، هم دانش‌آموزي و هم کاروان دانشجويي.

رحيمي با اشاره به اينکه در ارديبهشت‌ماه ۲۰۰ نفر براي افتتاح به کرمانشاه اعزام کرديم اضافه کرد: بعد از آن ۷۰۰ نفر براي حضور در اردوهاي عمومي راهيان نور اعزام شدند.

مسئول سازمان اردويي و گردشگري سپاه حضرت قمربني‌هاشم (ع) چهارمحال و بختياري يادآور شد: اوايل مهرماه ۲۰۰ نفر به اردوهاي دانشجويي اعزام شدند، همچنين هم‌زمان با سراسر کشور کاروان‌هاي رسمي دانش‌آموزي و از ۱۵ مهرماه از مرجع شهيد حججي نجف آباد آغاز شد و تا امروز درقالب ۹ کاروان دانش‌آموزي و جمعا ۳ هزار و ۷۰۰ نفر از شهرستان‌هاي بروجن، اردل، لردگان و کوهرنگ و ناحيه عشايري اعزام داشتيم.

وي با اشاره به برگزاري برنامه‌هاي متنوع در اردوهاي راهيان نور اضافه کرد: در کرمانشاه در اردوگاه کربلا مستقر هستيم و از يادمان‌هاي پادگان ابوذر سرپل ذهاب، يادمان شهيد شيرودي، يادمان مطلع‌الفجر در شهرستان گيلان‌غرب، يادمان شهيد بهشتي قصر شيرين و يادمان عمليات مرصاد بازديد مي‌شود.

رحيمي بيان داشت: شرکت در رزمايش افلاکيان، زيارت تپه نورالشهداي شهداي گمنام و بازديد از آثار باستاني در طاق بستان کرمانشاه هم از ديگر برنامه‌هاي جانبي اين اردوهاست.

مسئول سازمان اردويي و گردشگري سپاه حضرت قمربني‌هاشم (ع) چهارمحال و بختياري ادامه داد: اين اردوها تا پايان سال ادامه دارد و چهار اردوي ديگر برگزار خواهد شد، ناحيه شهرکرد، کيار و بخش لاران تا ۲۰ آذرماه ادامه دارد و بعد از آن اردوها تا بهمن‌ماه متوقف مي‌شود.

وي با اشاره به اعزام پسران به يادمان‌هاي خوزستان در بهمن‌ماه و برگزاري اردوهاي دختران به خوزستان در دهه اول اسفندماه اشاره و خاطرنشان کرد: در ايام نوروز يادمان‌هاي ما هم در غرب و هم در جنوب فعال هستند و اعزام ويژه راهيان نور دريايي در ايام نوروز به استان بوشهر را در برنامه داريم.

انتهاي پيام/۱۰۲۶ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg