کد مطلب: 173058
جانشين فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع):
هيچ قدرتي در دنيا توان از پا درآوردن بسيج را ندارد
تاریخ انتشار : 1397/08/23 11:57:53
نمایش : 218
جانشين سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) گفت: اگر بسيج قوي و کار آمد شد هيچ قدرتي در دنيا قادر نخواهد بود نسبت به اين انقلاب نقشه هاي شوم بکشد.
به گزارش هفت چشمه به نقل از  جهانبين نيوز؛ مهران مرادي جانشين فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهارمحال و بختياري در جلسه برنامه ريزي رسانه اي با اشاره به اينکه سپاه و صدا و سيما در برنامه هاي متعدد تعامل بسيار خوبي با يکديگر دارند بيان داشت: در هفته دفاع مقدس، همايش عاشورائيان حضرت محمد(ص) ، هفته بسيج و ... ما با صدا و سيما در بحث پوشش برنامه تعامل بسيار خوبي داشتيم.

مرادي ادامه داد: حضور ۲۰ هزار بسيجي در همايش عاشورائيان ياس و نااميدي را در دل دشمنان انداخت و لرزه بر پيکر آن ها انداخت.

وي اذعان داشت: کارکردهاي بسيج رويکرد بسيار مهم هفته بسيج است و يکي از مولفه هاي قدرت ما تشکيل بسيج از سال ۵۸ بوده است.

مرادي با بيان اينکه بسيجيان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس برگ زرين را خلق کردند بيان داشت: هيچ کجاي دنيا نداريم که دوران جواني خود را در دفاع از ميهن بگذارند اما بسيجيان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس اين کار را کردند.

وي با اشاره به اينکه در حال حاضر در جنگ نرم قرار گرفته ايم بيان داشت: در جنگ نرم بر خلاف جنگ سخت نبايد بگذاريم ويراني به وجود آيد بلکه بايد آباداني نيز داشته باشيم.

مرادي با بيان اينکه ما بايد هفته بسيج امسال را متفاوت از همه سال ها برگزار کنيم بيان داشت: روز پنجم آذر ماه به صورت ويژه برنامه ها اجرا خواهد شد.

انتهاي پيام/۵۳۰ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg