کد مطلب: 173042
گلايه ورزشکاران کاج از بي مهري مسئولان
تنها سالن ورزشي شهر کاج تعطيل شد
تاریخ انتشار : 1397/08/15
نمایش : 415
تنها سالن ورزشي شهر کاج دوماهي است که تعطيل شد و اين امر باعث گلايه مندي ورزشکاران اين شهر از مسئولين اداره ورزش و جوانان شهرستان شده است.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از  جهانبين نيوز؛ توجه به ورزش جوانان امري مهم و ضروري به حساب مي آيد چراکه توجه به ورزش جوانان  و حضور گسترده جوانان در فعاليت هاي ورزشي سبب سلامت جامعه و ايجاد نشاط و اميدواري در جوانان خواهد شد، بنابراين لازم است تا مسئولين نگاه ويژه اي به اين مقوله مهم داشته و با برنامه ريزي صحيح، مشکلات و معضلات ورزشي جوانان را برطرف کنند.

اين روزها ورزش شهر کاج  مورد بي‌مهري و بي‌توجهي مسئولان قرار گرفته است و اين در حاليست  جوانان ورزشکار  اين شهر براي  فعاليت هاي ورزشي  مي بايست هر روز مسير 15 کيليومتري تا شهر اردل را طي کنند.


جلال اسدي يکي از ورزشکاران جوان شهر  کاج  در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز ضمن گلايه از مسئولين  ورزشي شهرستان اردل در خصوص تعطيلي  تنها سالن ورزشي اين شهر گفت: کم توجهي مسئولين ورزشي استاني و  شهرستاني  باعث دلسردي جوانان در زمينه ورزش شده مي شود و اين موضوع در طولاني مدت ضربه بزرگي به ورزش شهر کاج مي زند.

اسدي افزود:اداره آموزش و پرورش شهرستان  اردل در اقدامي غيرمنتظره  سالن ورزشي  تحت پوشش خود در  شهر کاج را تعطيل کرد و دو ماهي است  جوانان اهل ورزش  اين شهر  ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﯾﮏ ﻭﻗﺖ ﺳﺎﻟﻦ ﻣﯽﺑﺎﯾﺴﺖ ﺑﺎ ﻣﻮﺗﻮﺭﺳﯿﮑﻠﺖ ﻭ ﯾﺎ ﺁﮊﺍﻧﺲ ﺑﺎ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎﯼ اياب و ذهاب مختلف و ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺟﺎﺩﻩ ﺍﯼ ﻭ فاصله از شهر کاج تا اردل را طي کنند که باعث دلسردي آنان شده است.

 

مصطفي نظري يکي ديگر از ورزشکاران جوان شهر کاج ضمن گلايه از  مسئولين ورزشي شهرستان به دليل نبود امکانات ورزشي مناسب در شهر کاج و تعطيلي تنها سالن ورشي اين شهر گفت: مدتي است جمعي از جوانان و نوجوانان ورزشکار شهر کاج طبق برنامه ورزشي خود سر تمرين حاضر نمي‌شوند و مجبورند يا در خانه تمرين کنند يا رنج طي کردن مسافت طولاني را بکشند و به نزديکترين سالن ورزشي که فاصله زيادي هم با آن دارند بروند و يا اينکه ورزش را به کناري بگذارند.

نظري افزود:اين ورزشکاران که تا مدتي قبل تمرينات رشته‌هاي ورزشي خود را در تنها مجتمع ورزشي شهر  خود انجام مي‌دادند الان مي‌بايست بسته بودن درب سالني که در آن خاطرات خوبي داشتند را تحمل کنند.

وي بيان کرد:ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺗﻮﺟﻪ ﭼﻨﺪﺍﻧﯽ ﺑﻪ ﻭﺭﺯﺵ ﺩﺭ اين شهر ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﯾﮏ ﺿﻌﻒ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﺭ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻭﺭﺯﺵ از سوي مسئولان و ادارات مربوطه ﺍﺳﺖ.

 

صفر نجفي رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردل در خصوص مشکلات ورزشکاران شهر کاج در گفت و گو با خبرنگار جهانبين نيوز  اظهار کرد:سالن ورزشي شهر کاج زير نظر آموزش و پرورش بوده و هيچگونه اختياراتي اداره ورزش و جوانان شهرستان اردل در خصوص فعاليت آن ندارد اما براي رفع مشکلات ورزشي جوانان ورزشي شهرکاج و فعال شدن مجدد تنها سالن ورزشي اين شهر با رئيس آموزش و پرورش در هفته آينده جلسه اي برگزار خواهد شد و تا اواخر ماه جاري اين مشکلات برطرف خواهد شد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg