کد مطلب: 173032
امام جمعه موقت شهر اردل:
آمريکا روز 13 آبان سيلي ديگري از جوانان انقلابي خواهد خورد
تاریخ انتشار : 1397/08/11
نمایش : 207
امام جمعه موقت شهر اردل گفت: 13 آبان روز جوان مومن و جوانان انقلابي است که دشمن را از ابتکار وحرکت باز ميدارد و بار ديگر آمريکاي جنايتکار دشمن قسم خورده ايران سيلي ديگري از جوانان خواهد خورد.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ حجت الاسلام  حميد بهرامي امام جمعه  موقت شهر اردل در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته شهر اردل ضمن دعوت خود و نمازگزران به تقواي الهي حضور ميليوني در حماسه پياده روي اربعين را نشانه وحدت و اقتداراديان الهي بر محور امام حسين(ع) دانست و گفت: يکي از طرح هاي استکبار جهاني و رژيم صهيونيستي شيعه هراسي و اختلاف افکني بين شيعه و سني است اما پياده روي اربعين امسال  توطئه هاي دشمنان را خنثي کرده است.

حجت السلام بهرامي افزود:پياده روي اربعين مانور اقتدار وعظمت شيعيان در دنيا است وهيچ قدرتي جزء سيدالشهداء وشيعه نمي تواند چنين اجتماع بزرگي رقم بزند.

وي با ابراز تسليت ايام رحلت پيامبر عظيم‌الشأن اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبي و امام رضا عليهما‌السلام، گفت: ايام رحلت پيامبر عظيم الشان اسلام(ص) ايام اندوه و غم بشريت است، چرا که پيامبر(ص) اشرف مخلوقات و آورنده علم، اخلاق، ادب و راه زندگي براي همگان بود .

امام جمعه موقت شهر اردل بيان کرد:بشريت بارحلت  پيامبر اکرم(ص) از نعمتي محروم شد که بامرگ هيچ کس ديگري از آن محروم نمي شد وآن نعمت نبوت،رسالت،وحي الهي وآسماني بود.

 آمريکا روز 13 آبان سيلي ديگري از جوانان انقلابي خواهد خورد
 
امام جمعه موقت شهر اردل در بخش ديگر خطبه هاي نماز جمعه اين هفته شهر اردل ضمن فرا رسيدن بزرگداشت يوم الله 13 آبان و گراميداشت شهداي گرانقدر اين روز گفت: تبعيد امام خميني (ره) به ترکيه در 13 آبان 1343، شهادت دانش آموزان به دست رژيم سفاک ستمشاهي و تسخير لانه جاسوسي در 13 آبان 1358 به دست دانشجويان خط امام سه رخداد تاريخي سرنوشت ساز در تاريخ انقلاب اسلامي هستند که هر کدام به خودي خودي شايسته رمزگشايي و تشريح هستند.

حجت السلام بهرامي اظهار کرد: تسخير لانه جاسوسي از حرکت‌هاي نادر و ارزشمند در تاريخ انقلاب اسلامي ايران به رهبري هوشمندانه امام (ره) است که خون دانش‌آموز شهيد آن را به ثمر رساند.

وي افزود:بدون شک ايمان، بصيرت، شور انقلابي و تشخيص صحيح و به موقع دانشجويان، نشأت گرفته از قيام کربلا و اندرزهاي عاشورا بود که نقشه هاي شوم آمريکا براي اضمحلال، منزوي کردن و ضربه زدن به ايران اسلامي را در نطفه خفه ساخت.

امام جمعه موقت شهر اردل با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در بزرگترين گردهمايي عاشورايي در مجموعه ورزشي آزادي گفت:در اين گردهمايي رهبر انقلاب اسلامي فرمودند: آمريکا به حول قوه الهي سيلي محکم ديگري از ملت ايران خواهد خورد و در جنگ تحريم اقتصادي هم شکست خواهد خورد و در روز 13 آبان نيز که به عنوان روز جوان مومن و جوانان انقلابي نامگذاري شده است اين جوان انقلابي  دشمن را از ابتکار وحرکت باز ميدارند و بار ديگر دشمن آمريکاي جنايتکار قسم خورده ايران سيلي ديگري از آنان خواهد خورد.

حجت الاسلام بهرامي  با اشاره به 15 آبان آغاز هفته  وقف اظهار کرد: سيره پيامبر اسلام به عنوان اولين واقف دراسلام باعث جلب توجه همگان به ارزش اين عمل عبادي شده است.

وي بيان کرد:وقف سرمايه اي ماندگار در تحقق پيشرفت نظام اسلامي باتوجه به ظرفيت هاي مهم وموثري که در جامعه اسلامي دارد.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg