کد مطلب: 173018
امام جمعه شهر اردل:
با تصويب fatf به جايي نمي رسيم /غربي ها استقلال کشور را هدف گرفتند
تاریخ انتشار : 1397/08/04 15:07:28
نمایش : 182
امام جمعه شهر اردل گفت:امروز بافشار غربيها واروپائيها وبنا به درخواست آمريکا از اروپائيها ،اصرار دارند لوايح fatf تصويب بشود اين گونه طرحها استقلال کشور را هدف گرفته است
به گزارش هفت چشمه، حجت الاسلام مهرداد بهرامي امام جمعه شهر اردل در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته شهر اردل ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقواي الهي اظهار داشت: خداوند متعال در روايات و آيات متعددي بر داشتن تقوا و پرهيزگاري تاکيد کرده است.

بهرامي تقوا را عامل آرامش دانست واظهار کرد: ما بايد در تمام ابعاد و شئون زندگي بر تقوا پايبند بوده و آن را اصل اصلي زندگي خود قرار دهيم.

وي افزود:  تقوا مصونيت و جامعيت مي‌آورد  و چنانچه به تمام امور با ديد تقوا نگاه کنيم و تقوا با تمام وجود انسان عجين شود خداوند از او حمايت مي‌کند.

با تصويب fatf به جايي نمي رسيم /غربي ها استقلال کشور را هدف گرفتند

حجت الاسلام مهرداد بهرامي امام جمعه شهر اردل در بخش ديگر خطبه هاي نماز جمعه اين هفته شهر اردل  به 4 آبان ماه سالروز اقدام امام (ره) بر عليه قانون کاپيتولاسيون اشاره کرد و افزود:اين قرار داد ننگين در آن زمان با آمريکا انعقاد شد و ما از آمريکا خاطره خوبي در اين کشور نداريم، آنها مردم ما را وحشي مي دانستند و از ما حق توحش مي گرفتند، امروز آنهايي که در داخل به آمريکا دل خوش کرده بودند بدانند که آمريکا دلسوز ما نيست و تنها هدف گرفتن استقلال و بي بندو باري در جامعه است.

بهرامي  با اشاره به  لوايحfatf   و اصرار دشمن براي تصويب آن اظهار کرد:امروز بافشار غربيها واروپائيها وبنا به درخواست آمريکا از اروپائيها ،اصرار دارند لوايحfatf  تصويب بشود اين گونه طرحها استقلال کشور را هدف گرفته است، مردم براي اينکه مستقل باشند انقلاب کردند نبايد اجازه داد اصول اساسي کشور به خطر بيفتد.

وي با بيان اينکه غربي ها  با  اصرار تصويب fatf استقلال کشور را هدف گرفتند افزود:حرکت ايران به سمت استقلال بعد از انقلاب اسلامي سال ۱۳۵۷ را يکي از دلايل نفرت  دولت  آمريکا از ايران مي باشد. 

امام جمعه شهر اردل با بيان اينکه ما با تصويب fatf به جايي نمي رسيم بيان کرد: اگر اروپائيها واقعا در مقابل آمريکا هستند چه اصرار دارند که براي همکاري اول ما بايد حتما  fatf را بپذيريم اين همان چيزي است که آمريکا از اروپا خواسته ومامور به وادار کردن ايران هستند.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg