کد مطلب: 173010
وضعيت نامناسب اينترنت، مشکل اساسي جوانان ميانکوهي
تاریخ انتشار : 1397/08/02
نمایش : 192
سرعت پائين اينترنت در روستاي گندمکار از توابع بخش ميانکوه شهرستان اردل باعث نارضايتي کاربران از وضعيت موجود شده و اين افراد از مسئولين مربوطه در شهرستان درخواست کردند تا براي رفع مشکل چاره‌اي بينديشند.
به گزارش هفت چشمه، به نقل از جهانبين نيوز، قطعي مکرر اينترنت سهم هميشگي مردم محروم روستاي گندمکار از توابع بخش ميانکوه شهرستان اردل از برخورداري از اين امکانات پيشرفته است و اهالي اين روستا از قطعي‌هاي مکرر اين سيستم اظهار گلايه و نارضايتي دارند.

صبح امروز جمعي از دانشجويان و دانش‌آموزان روستاي گندمکار در تماس تلفني با خبرنگار جهانبين نيوز ضمن گلايه‌مندي از وضعيت نامناسب اينترنت در روستاي گندمار اظهار داشتند: يکي از مشکلاتي که گريبانگير نسل جوان و فرهيخته اين روستا شده قطعي و عدم دسترسي به اينترنت است، متاسفانه در روستاي گندمکار وضعيت اينترنت خيلي خراب است و اصلا دسترسي به آن وجود ندارد و نزديکترين جايي که مي‌توان به اينترنت دسترسي پيدا کرد، شهر سرخون مي‌باشد که حدود ۱۰ کيلومتر فاصله ارتباطي داريم.

اين افراد ادامه دادند: دانش‌آموزان و دانشجويان براي انجام تحقيقات خود بايد به شهرهاي اطراف بروند با اينکه اين روستا بالغ‌بر يک هزار نفر جمعيت دارد ولي متاسفانه از نظر تکنولوژي و پيشرفت همچنان در سطح بسيار پاييني قرار دارد.

دانشجويان و دانش آموزان روستاي گندمکار از توابع بخش ميانکوه شهرستان اردل در انتها  از مسئولين مربوطه در شهرستان اردل و بخش ميانکوه درخواست کردند تا براي رفع اين مشکل چاره‌اي بينديشند.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg