کد مطلب: 172837
آغاز به کار ميز خدمت در حفاظت محيط زيست چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/04/05 14:18:00
نمایش : 228
مدير کل حفاظت محيط زيست استان چهارمحال و بختياري گفت: ميز خدمت در اين اداره کل با هدف تکريم ارباب رجوع و ارائه خدمت به آنها شروع به فعاليت کرد.
به گزارش هفت چشمه، شهرام احمدي مدير کل محيط زيست چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار جهانبين نيوز ؛ اظهار داشت: به منظور دسترسي آسان و سريع مردم به خدمات اين دستگاه و ارائه خدمات موثر به مردم و همچنين تکريم ارباب رجوع در اين اداره کل ميز خدمت در طبقه همکف حفاظت محيط زيست استان استقرار يافت و از تاريخ اول تيرماه سال جاري کار خود را آغاز کرد.

وي افزود: موضوع استقرار ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي از جمله اقدامات مهم و تاثيرگذاري است که در راستاي احقاق حقوق شهروندي در دستور قرار گرفته است.

احمدي عنوان کرد: جابجايي فيزيکي واحدها در اداره کل براي استقرار ميز خدمت، تجهيز و تکميل فضاي فيزيکي و تاسيسات، تعبيه سامانه ارائه کد رهگيري براي پيگيري هاي بعدي ارباب رجوع، اختصاص فضا براي استقرار کارشناسان در طبقه همکف و نيز انتخاب کارشناسان معرفي شده پس از تصويب در کارگروه ميز خدمت اجرايي شد.

وي در پايان تصريح کرد: کاهش هزينه‌ها، صرفه‌جويي در وقت، تسريع در خدمات‌رساني و ارتقاي کمي و کيفي ارائه خدمت به مردم از مهم‌ترين مزيت‌هاي فعاليت ميز خدمت در اين اداره کل مي باشد.

انتهاي پيام/۵۳۰ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg