کد مطلب: 172828
بهره‌برداري لابي رسانه‌اي صهيونيست از بزرگ‌ترين رخداد ورزشي دنيا
غفلت جهاني در جام جهاني!/ فرياد مظلوميت يمن زير چکمه‌هاي ائتلاف استکباري!
تاریخ انتشار : 1397/04/02 13:55:43
نمایش : 377
نظام شبکه‌هاي رسانه‌اي دنيا تحت مديريت صهيونيست‌ها و لابي پرقدرت يهود در اثناي جام جهاني همه ذهن‌ها را معطوف به مسابقات جام جهاني کرده است و آمريکا در اين خاموشي رسانه‌اي با تشکيل جريان اعتلافي عليه جبهه مقاومت و مردم مظلوم يمن به کشتار و جنايت در اين کشور مشغول است.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ اين روزها يمن شاهد جنگي تمام عيار و ناعادلانه است، ائتلاف کشورهاي عربي با کمک‌هاي آمريکا، فرانسه، انگليس و رژيم اسرائيل درحال قتل‌عام مردم مظلوم يمن هستند، مردم يمن چهار سال است که مقابل تجاوز بي‌رحمانه عربستان و کشورهاي همسو با او مقاومت کرده‌اند و اين مقاومت تاکنون هزاران نفر از مردم اين کشور را به کام مرگ کشانده و ميليون‌هاي انسان در اين کشور در شرايط سخت قحطي به سر مي‌برند.

فرهنگ مقاومت نشأت گرفته از انقلاب اسلامي است، مردم اين کشور عليه حکومت سر سپرده و سلطه و نفوذ کشورهاي بيگانه قيام کردند و تنها خواسته آنها استقلال و قطع وابستگي به آمريکا و عربستان سعودي است.

هيچگاه سازمان ملل و کشورهاي مدعي حامي حقوق بشر براي پايان دادن به درد و رنج مردم يمن اقدامي انجام نداده است. هماهنگي ميان سازمان‌ها و جوامع بين‌المللي با اهداف تجاوز نظامي به يمن آشکار است، بي‌تفاوتي آنها نشان از يک توطئه و دسيسه براي اشغال يمن است. مردم يمن با گرسنگي، بيماري‌هاي مرگبار، بمباران‌هاي شديد هوايي، محاصره نظامي از هر سو روبه‌رو هستند بي اينکه دنيا را توجهي به آنها باشد.

اکنون رسانه‌ها و افکار عمومي دنيا درگير مسابقات جام جهاني است و سرگرمي اين بازي حتي آنهايي را که دغدغه بحران يمن را هم داشته باشند، به سکوت وا مي‌دارد و اجازه نمي‌دهد صداي اعتراض آنها به گوش برسد چراکه هياهوي جام جهاني بسيار بلند است.

جام جهاني موقعيتي است براي رسيدن آمريکا و هم‌پيمانانش به اهدافشان

احمد راستينه، کارشناس مسائل سياسي در گفتگو با جهانبين نيوز اظهار کرد: يکي از سياست‌هاي نظام سلطه، تلاش براي استفاده از ظرفيت پروپاگانداي رسانه‌اي براي اعمال سياست‌هاي فتنه‌جويانه خودش در سراسر جهان است، نظام سلطه به سرکردگي آمريکا و هم‌پياله‌هاي او در منطقه، شامل جريان رژيم اسرائيل و متاسفانه جريان سران متهجر کشورهاي خودباخته‌اي مثل عربستان تلاش مي‌کند تا براي پياده‌سازي اين سياست‌هاي رسانه‌اي در کنار آمريکا قرار بگيرد.

راستينه با بيان اين مطلب که نظام شبکه‌هاي رسانه‌اي دنيا تحت مديريت صهيونيست‌ها با لابي پرقدرت يهود در دنيا دارد کار مي‌کند ادامه داد: در اثناي جام جهاني زماني که همه ذهن‌ها براساس جهت‌گيري رسانه‌هاي آنها به سمت مسابقات فوتبال و جام جهاني معطوف شده، آمريکا تلاش کرد که در اين خاموشي نگاه‌ها، جريان اعتلافي را عليه جبهه مقاومت و مردم مظلوم يمن شکل دهد.

وي افزود: واقعيت اين است که صهيونيست‌ها و نظام سلطه براي اعمال حاکميت و سلطه‌جويي خود از انحراف افکار عمومي دنيا حداکثر استفاه را کردند و با روشن کردن گوشه‌اي از عرصه سياسي دنيا گوشه‌هاي ديگري را که به دنبال اشغال و به دنبال سلطه‌جويي هستند خاموش مي‌کنند به گونه‌اي که مردم از خباثت‌ها و سلطه‌جويي آنها در جريان قرار نگيرند.

اين کارشناس مسائل سياسي با اشاره به شکست فضاحت بار آمريکا و نظام سلطه در سوريه و عراق و عدم پيشبرد اهداف سلطه‌جويانه خود در منطقه غرب آسيا و همچنين شکست آل‌سعود در اعمال سياست‌هاي خبيثانه خود در منطقه گفت: اين جبهه مقاومت بود که در عراق و در سوريه پيروز شد و امروز با شکل‌دهي جبهه مقاومت و گروه‌هاي آزادي‌بخش راه سلطه و نفوذ در کشورهاي منطقه بسته شده به‌گونه‌اي که شما پيروزي‌هاي اخير رزمندگان لبنان را در جريان مجلس لبنان، پيروزي‌هاي جريان ضدآمريکايي را در مجلس عراق و پيروزي گروه‌هاي مبارز و بسيج مردمي سوريه را در سوريه شاهد هستيد.

راستينه بيان داشت: آمريکا براي اينکه بتواند قدرت منطقه‌اي ايران را که براساس قدرت نرم نظام جمهوري اسلامي و پيام آرمان‌هاي انقلاب اسلامي است محدود کند از فرصت جام جهاني استفاده کرده تا بتواند اين جبهه مقاومت را در يمن به شکست منتهي کند.

راستينه در پايان خاطر نشان کرد: ما و جريان انقلابي و جبهه مقاومت با هوشياري تمام بايد ضمن بيان سياست‌هاي استعماري و سلطه‌جويانه آمريکا به ياري و مدد جبهه مقاومت در يمن بشتابيم و با آشکار کردن سياست‌هاي آمريکا در بحث سلطه‌جويي منطقه تلاش کنيم تا جريان نظام سلطه به‌خوبي تشريح شود.

به گزارش جهانبين نيوز؛ يمن اکنون تنها است، فراموش شده است، و اين تنهايي و فراموشي در لا به لاي بازي‌هاي جام جهاني فوتبال عميق‌تر شده است، شهرهاي ساحلي و بندري يمن اکنون آماج حملات ائتلاف سعودي، نيروهاي آمريکايي، فرانسوي و انگليسي با همراهي رژيم اسرائيل است، اما روحيه مقاومت باعث شده است تا آن همه نيروي خصم نتواند بر قدرت ايمان نيروهاي يمن پيروز شود.


انتهاي پيام/۱۰۲۴ج
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg