کد مطلب: 172800
هفت چشمه گزارش مي دهد:
وعده هايي که هرگز عملي نشد! بلاتکليفي مجتمع گاوداري شهر اردل 7ساله شد
تاریخ انتشار : 1397/03/21
نمایش : 402
بلا تکليفي 7ساله بزرگترين مجتمع گاوداري شهرستان اردل باعث سردرگمي و تشديد بيکاري جوانان شهرستان شده که پيگيري مسئولين را طلب مي‌کند.
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز، همانطور که  چند سالي مقام معظم رهبري  بر اقتصاد مقاومتي  و حمايت از کالاي ايراني تاکيد داشتند در راستاي اين فرامين مسئولين براي رفع مشکلات دامداران و تکميل کارگاه هاي اقتصاد مقاومتي دامداران اردلي هيچ گامي برنداشتند و فقط با وعده هاي سرخرمني خود دامداران را سرکار گذاشته که اين روزها دامداران به جاي مشغول به کار شدن خانه دار شدند.

در تاريخ 27 خرداد ماه سال  96 دامداران شهراردل در اعتراض به نداشتن امتياز آب،گاز وعده هاي توخالي مسئولين طي 3 سال گذشته جلوي فرمانداري تجمع کردند ام همچنان اين مجتمع بلاتکليف ماند و کسي جوابگوي اين قشر زحمتکش نيست.


 
صبح امروز به منظور پيگيري برخي مشکلات دامدارن مجتمع گاوداري شهر اردل که بار ها با خبرنگار جهانبين نيوز تماس تلفني داشتند به مجتمع گاروداري شهر اردل رفتيم و از نزديک پاي صحبت ها و درد و دل اين دامداران نشستيم احمد رئيسي مديرعامل مجتمع گاوداري شهر اردل که دل خوشي از اوضاع اين مجتمع نداشت و بسيار از عملکرد مديريت جهاد کشاورزي شهرستان اردل ناراضي بود ضمن گلايه شديد از جهاد کشاورزي و مسئولين اجرايي شهرستان در راستاي حل مشکلات اين مجتمع گفت: باتوجه به اينکه مجتمع گاوداري شهر اردل بعنوان بزرگترين مجتمع اين شهر با ظرفيت 55 دامدار اين روزها بجاي اينکه مشغول به کار باشند با وجود مشکلاتي از قبيل: عدم ارائه تسهيلات از سوي بانک ها براي تکميل پروژه ها، امتياز گاز، آب و... باعث نيمه کاره رها شدن اين مجتمع شد که مسئولين بجاي اينکه براي حل اين مشکل چاره جويي کنند غافل از اين مشکلات شده و با وعده هاي توخالي خود اين قشر را سرکار گذاشتند.


 
رئيسي افزود: باتوجه به اينکه مقام معظم رهبري بارها به تقويت توان داخلي تاکيد داشتند اما مسئولين براي راه اندازي اين مجتمع که هم مي تواند براي اشتغالزايي جوانان و همچنين در توليد گوشت و لبنيات شهرستان و حتي استان موثر باشد هيچ گامي برنداشته و همچنان 70  درصد اين مجتمع نيمه کاره رها شده و فقط چهار پروانه که جمعا 130 راس گاو در آن وجود دارد فعال هستند.

رئيسي در انتها بيان داشت: ما کشاورزان و دامداران اردلي از مسئولين انتظار داريم که فرمايشات رهبري در خصوص جوانان و تکيه به توان داخلي را سرلوحه کارها خود قرار دهند تا مشکل بيکاري جوانان و اقتصاد کشور حل شود.


مسئولين فقط معده سرخرمني مي دهند


 
 ابراهيم صالحي يکي از اعضاي مجتمع گاوداري شهر اردل که دل پري از مسئولين به خصوص مسئولين جهاد کشاورزي داشت در گفت و گو با خبر نگار  جهانبين نيوز بابيان اينکه مسئولين استاني و شهرستاني بار بارها از اين مجتمع بازديد کردند و قول حل شدن مشکلات از جمله آبرساني ،پرداخت تسهيلات و ... را داند افزود:از سال 92 مسئولين بارها فقط وعده هاي توخالي دادند، اي کاش مسئولين مشلات جوانان بيکار اين اين شهرستان را لمس کنند و با اين بي توجهي ها نگذارند جوانان ما بدليل بيکاري و سردرگمي به سمت اعتياد گرايش پيدا کنند،ما کشاورزان و دامداران اردلي انتظار داريم از مسئولين که فرمايشات رهبري  در خصوص جوانان و تکيه به توان داخلي را سرلوحه کارها خود قرار دهند تا مشکل بيکاري جوانان و اقتصاد کشور حل شود.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg